نماینده ایرانشهر: مردم باید پارتی داشته باشند تا نان بخرند!عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه گفت: موضوع دیگر این است که مردم ایرانشهر باید مهمانی بگیرند تا از یکی نان بخرند. نانوایی؛” قیمت یک قرص نان به 10 هزار تومان رسیده و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

به گزارش شفقنا، نماینده مردم و سپاه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت های حمل و نقل از آوردن آرد به ایرانشهر به دلیل افزایش قیمت تمام شده خودداری می کنند، گفت: مردم بیشتر به دلیل عدم مدیریت در مجتمع های محلی و منطقه ای آماده می شوند. نان. هزینه 10 هزار تومان.

عبدالناصر درخشان در خصوص وضعیت مناطق محروم سیستان و بلوچستان گفت: زیرساخت های استان سیستان و بلوچستان مشکلات زیادی دارد؛ راه های اصلی منطقه جزو غیراستانداردترین راه های کشور هستند و پل ها را نیز در بر می گیرند. من از دولت و مسئولان می خواهم که فکری به حال این جاده کنند، اما تمام راه های روستایی در اثر سیل ویران شده است و ما تماشاگر هستیم.

وی گفت: از سوی دیگر در دلگان که قطب تولیدات کشاورزی منطقه است، تمامی زمین ها و محصولات کشاورزی در اثر سیل از بین رفت و باید کشاورزان را به کشاورزی و فعالیت های کشاورزی تشویق کنیم اما دولت به این موضوع توجه نمی کند.» این بی انگیزگی در بین کشاورزان ایجاد می کند که تبعات جبران ناپذیری دارد و قرار بود 1000 میلیارد تومان اعتبار خسارت سیل را جبران کند و در حال حاضر فقط یک شعار است و باید اجرایی شود. ،

نماینده مردم ایرانشهر و یک سرباز در مجلس با اشاره به گرانی نان در این منطقه گفت: موضوع دیگر این است که مردم ایرانشهر باید مهمانی بگیرند تا نان را از نانوایی بخرند. قیمت یک قرص نان به 10 هزار تومان رسیده و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

درخشان تصریح کرد: شرکت های حمل و نقل به دلیل افزایش هزینه حمل و نقل و بیشتر به دلیل عدم مدیریت در مجتمع های محلی و منطقه ای از آوردن آرد به حوزه خودداری کردند. امیدواریم دولت توجه بیشتری به این موضوع داشته باشد چرا که نان حداقل نیاز و تغذیه هر فرد است و محروم کردن مردم از حداقل مواد غذایی نیز منصفانه نیست.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial