9 راه برای کاهش هزینه بازسازی خانه

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و سردبیران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

احتمالاً ماه هاست که منتظر تعویض کابینت های قدیمی، فرش های قدیمی و کاغذ دیواری های بی رنگ بوده اید، اما نگران هزینه های بازسازی هستید. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هزینه های بازسازی خانه خود را بدون از دست دادن هیچ یک از رویاهای بزرگ طراحی خود کاهش دهید. ارائه طرحی که شامل بودجه دقیقی باشد زمان و فکر می خواهد، اما در نهایت ارزشش را دارد.

بازسازی منزل

اگر می خواهید از یک متخصص کمک بگیرید، اولین قدم این است که هزینه بازسازی خانه خود را در شهر خود بپرسید. برای مثال اگر به دنبال بازسازی خانه در غرب تهران هستید می توانید سفارش بازسازی خانه را بدهید و پس از مدت کوتاهی شاهد پیشنهادات متخصصین فعال در بازار خواهید بود. از آنجایی که این کارشناسان در پین مارکت دارای امتیاز، سوابق و سوابق هستند، با در نظر گرفتن این موارد و نظرات مشتریان گذشته آنها می توانید انتخاب آگاهانه تری را تجربه کنید.

9 نکته برای کاهش هزینه بازسازی خانه

1. بودجه بازسازی خانه خود را تعیین کنید

ایجاد برنامه ای که متناسب با بودجه شما باشد زمان و تلاش می خواهد، اما در نهایت ارزش وقت گذاشتن را دارد. یک دفترچه تهیه کنید و تمام تعمیرات و پیمانکاران را یادداشت کنید. در چنین شرایطی می توانید با افزایش هزینه از برخی موارد چشم پوشی کنید.

2. سبک خانه را تغییر دهید.

به جای هدر دادن کل دیوار آشپزخانه، کابینت های کم مصرف یا قفسه های داخلی را نصب کنید که فضای بیشتری به شما می دهد. به همه چیز در آشپزخانه خود فکر کنید و طرحی ایجاد کنید که همه چیز را پوشش دهد: آیا اصلاً کشوها نیاز به تعویض دارند؟ آیا می توانید کشوها را به سازمان دهنده و تقسیم کننده مجهز کنید؟ همچنین می توانید به جای تعویض کامل درب ها، کابینت های خود را تعویض و به روز کنید.

3. خرید دست دوم

برخی از اقلام مانند لوازم خانگی، روشنایی، مصالح ساختمانی و غیره را دست دوم خریداری کنید.

4. کارهای بازسازی خانه را خودتان انجام دهید.

اگرچه برخی از کارها معمولی است، اما می توانید تخریب بیرونی را خودتان انجام دهید، برخی از دیوارهای داخلی نیز به راحتی تخریب می شوند، فقط باید مراقب سیم کشی و لوله کشی باشید. خود نظافتی در پایان روز کاری نیز در تسریع کار و کاهش هزینه ها موثر است.

5. بازسازی خارج از فصل

بسیاری از پروژه‌های نوسازی فصلی هستند و پیمانکاران انتظار دارند در برخی از فصول کار برای برخی پروژه‌ها شلوغ و در برخی دیگر آرام باشد. به عنوان مثال، تعویض پنجره، یک پروژه تابستانی محبوب است، بنابراین می توانید در بهار مواد را خریداری کنید و زمانی که تقاضا کم است با پیمانکار خود مذاکره کنید. برنامه ریزی از قبل برای بازسازی بهترین راه برای تعیین زمان مناسب برای بازسازی است.

6. لوله کشی را در جای خود نگه دارید

سینک آشپزخانه، توالت یا هر چیزی را که به لوله کشی متصل است حرکت ندهید. اگر نیاز به تنظیم لوله کشی داشته باشید، هزینه کل شما به طور چشمگیری افزایش می یابد.

7. نورپردازی را تغییر دهید

به جای نورپردازی در محفظه، نصب نورپردازی دیوار و سقف را در نظر بگیرید که معمولاً با ایجاد حفره و نصب عایق، قدرت بیشتری را تأمین می کند و در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند.

8. خرید استراتژیک

راه های زیادی برای یافتن مواد و لوازم با نرخ تخفیف وجود دارد. می توانید از فروشگاه های آنلاینی که تخفیف دارند خرید کنید.

9. آشپزخانه را نبندید

به جای سفارش غذا از رستوران، می توانید امکانات اولیه آشپزی داشته باشید. به عنوان مثال، مایکروویو، گاز یخچال و غیره را غیرفعال نکنید تا مجبور نباشید از بیرون غذا بخرید.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما