رامپ واقعا در روتمند است؟رارو- در اری “دونالد رامپ” رئیس مهوری ن مریکا ایمیلی رای روزنامه “نیویورک ایمز” ارسال رد. در آن ایمیل او ادعا کرده است که بسیار ثروتمند است و به “بیانیه وضعیت مالی مورخ 30 ژوئن 2014 میلادی” اشاره کرده است و میگوید یک سال پیش از اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری ارزش دارایی او 5.8 میلیارد دلار بوده است.

ارش رارو نقل از سی آن؛ با این وجود، همان طور که “نیویورک تایمز” به آن اشاره کرده است که در سال 2015 نامزدی خود را اعلام کرد، گفته بود که ارزش خالص دارایی او تا 30 ژوئن 2014 میلادی 8.7 میلیارد دلار بوده است. ماه س از ن، ستاد انتخاباتی رامپ انیه دیگری را درباره روت او منتشر کرد.

در بخشی از آن آمده است: “ارزش املاک و مستغلات نیویورک در نیویورک، سانفرانسیسکو، میامی و بسیاری از نقاط دیگر که او دارای ملک است در این دوره زمانی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. امل میود و ا نرخ ره سیار این است.

ن میزان ارزش واقعی دارایی رامپ ار سانی نیست مدتا این دلیل رئیس مهور سابق سابق اغراق میند. در سال میلادی، مانی رامپ در الررسی نامزدی رای

دریافت در آن زمان به شبکه خبری “ای بی سی” گفته بود: “منظورم این است که بخشی از زیبایی من این است که بسیار ثروتمند هستم. بنابراین، اگر به 600 میلیون دلار نیاز دارم می توانم خود را 600 میلیون دلار بپردازم. رگ است.

نگامی او سرانجام در وئن خطاب به جمعیت گفت: “من واقعاً ثروتمند هستم. مجموع دارایی خالص من 8.73 میلیارد دلار است. من این کار را انجام نمی دهم. “.

آیا این وجود، رامپ واقعا در روتمند است؟ این رسشی است در مام دوران رگسالی او مطرح می شود و موضوع آن ادی اقی مانده است. اخبار در هفته جاری منتشر شد مبنی بر این که “مزارس” شرکت حسابداری سابق سابق، از تمام حسابهای مالی بودجه بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی بین سالهای 2011 تا 2020 میلادی منتشر شد. دارد مطرح د.

پاسخ به این پرسشها است که در وهله نخست به خاطر این است که تصمیم در یک اقدام عملی شکنانه از انتشار علنی اظهارنظرنامه های مالیاتی پیشین خودداری ورزیده و اسرار کرده است که اظهارنامه های مالیاتی در واقع درباره وضعیت مالی نکات مهم را فاش نمی کنند. در الی مطمئن ر از این را نشان می دهد.

نشریه «فوربس» مدت است روت رامپ را دقت نظر دارد. این نشریه اشاره رده از سپتامبر میلادی دارایی الص رامپ در واقع .5 میلیارد دلار وده است. مدهای از این روت املاک و مستغلات (1. میلیارد دلار)

ر اساس محاسبات وربس، روت الص رامپ در سال میلادی اوج ود رسید مانی .5 در اول سالهای ور رامپ در اخ سفید، این روت وسته اهش افت، واقعیتی رامپ مرتب درباره ن

ترامپ در سال 2018 میلادی به “فاکس نیوز” گفت: “به یکی از دوستان ام که دوست بسیار ثروتمندی بود گفتم:” میدانی، شرط میبندم 2 یا 3 میلیارد دلار برایم هزینه داشته باشد و ارزش هر پنی آن را دارد. من ول نیا ندارم و ر نی میارزد، را من ارهای ادی رای ور انجام میدهم».

او در سال نیز ود:

دیگر نگام لاش رای محاسبه روت واقعی رامپ اید در نظر رید دات دهی او است. به گزارش‌های شگفت‌انگیز «نیویورک تایمز» که سالها پس از ارائه طرح‌نامه‌های بودجه‌ای به دست آن روزنامه‌ها می‌رسند، که مبلغی را به دست می‌آورند و می‌دهند این بدهی‌ها در آینده‌ای نه بیشتر دور فرا خواهد رسید.

عنوانی که “دیوید لئونهارت” در سپتامبر 2020 اشاره کرد: “در دهه 90 میلادی، آقای ترامپ با تضمین شخصی برای دریافت صدها میلیون دلار و تقریباً آن را خراب کرد و از آن زمان گفته شده که این کار پشیمان است. سوابق مالیاتی نشان می دهد که او دوباره همان قدم برداشته است.

رامپ م نین ر سر ازپرداخت از میلیون دلاری در سال از سازمان (در سال 2011 میلادی، سازمان خدمات درآمد داخلی شروع به بررسی این موضوع کرد که آیا واقعاً این پرونده برای ضررهای تجاری بازپرداخت شده است یا خیر. این پرونده حل نشده باقی مانده است).

برای درک بهتر عملکرد باید به بخشهایی از آن چه او سالها پیش در کتاب “هنر اطلاعات” نوشته شود: “کلید نهایی در راه من نمایش شجاعت است. من با خیالات مردم بازی میکنم. اما هنوز هم می‌خواهند از کسانی که این کار را انجام می‌دهند، هیجان زده می‌شوند به همین دلیل می‌گویند که یک اغراق کوچک هرگز ضرری ندارد. ادقانه” نامیده ام. این ل ناه از اغراق و ل سیار از لیغ است”.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial