آیدن: وتین میمش رای مله رفته است

[ad_1]

رس مهور مریکا معتقد است ولادیمیر وتین رئیس مهور روسیه

به گزارش ایسنا، به نقل از الجزیره، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا شامگاه جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید، گفت که نیروهای مسلح از حمایت روسیه در شرق – که کیف آنها را جدایی طلب می‌خواند – در روزهای اخیر مرتکب «نقض فاحش» ” س ده اند.

وی با اشاره به اینکه طرفدار مقامات روسیه کییف را مسئول دونباس در شرق منطقه میدانند، اضافه کرد: روسیه یک کمپین اطلاعات نادرست را برای حمله به مدیریت راه اندازی کرده است.

حدود 150 هزار سرباز روس در مرزهای مرزهای ملی و بلاروس و در دریای سیاه را تایید کردند و: ما تصمیم خود را داریم که معتقدیم روسیه در روزهای آینده به حمله خواهد کرد.

رئیس مهور مریکا اطر نشان رد ” ایتخت محلی محل زندگی .8

وی ایالات متحده ایالات متحده نیروهای اعزامی به رد، اما مکای دفا و ادامه واهد داد.

باید تاکید کرد که غرب با اعمال تحریم های شدید علیه روسیه در صورت حمله به مخالفان موافق است و این امر جدی است و در مقابل تهاجم روسیه به یک “جنگ فاجعهبار” خواهد شد.

رس مهور مریکا مچنین

آیدن : «او (زلنسکی) دارد میم ود را رد.

دبیر ورای امنیت ملی و دفاع ملی نیز ر ایید رده ود

لاشای دیپلماتیک

باید درهای دیپلماسی را به روی مسکو باز گذاشت و گفت: “میخواهم یک بار دیگر تاکید کنم که روسیه هنوز هم نمی تواند دیپلماسی را انتخاب کند و دیر نشود. ورت مله روسیه، ریمهایی رالیه روسیه اعمال نیم.”

آمریکا با اشاره به دیدار آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه کشورش با سرگئی لاوروف، همتای روس وی طی روز پنجشنبه 24 فوریه در اروپا، افزود: «روسیه باید بین دیپلماسی و پیامدهای فاجعه باری که از اطلاعات نظامی آن به همراه خواهد، استفاده کرد. را انتخاب کنید.»

اوایل روز جمعه، کاخ سفید اعلام کرد که بایدن و رهبران متحدان کلیدی ایالات متحده آمریکا در تلفنی نسبت به «تداوم تجمع نیروهای» روسی در نزدیکی افراد اظهار نگرانی کرده و «حمایت خود را از حاکمیت تکرار می کنند».

در بیانیه‌ای که سفید آمده است که رهبران فوق «متعهد به ادامه دیپلماسی برای تنش زدایی و در عین حال مطمئناً از تصمیم‌گیری برای تحریم‌های اقتصادی سریع و هماهنگ بر روسیه در انتخاب گزینه درگیری بیشتر هستند».

آخرینا “وال استریت ورنال”

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما