سرویس اسنپ اکسپرس برای دسترسی آسان به سوپرمارکت ها راه اندازی شد

[ad_1]

سرویس سفارش آنلاین این سوپرمارکت که قبلا به عنوان یکی از سرویس های اسنپ فود در اختیار کاربران قرار می گرفت، اکنون با برند جدیدی به نام اسنپ اکسپرس در دسترس است.

اسنپ ​​اکسپرس یک برند جدید از گروه اسنپ است که دسترسی آسان به سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای اطراف را فراهم می کند. اسنپ ​​اکسپرس یکی از خدمات Q-commerce است و از ناوگان اختصاصی برای تحویل سفارشات به مشتری در کمتر از 30 دقیقه استفاده می کند.

با توجه به نیاز روزافزون به سفارش آنلاین سوپرمارکت و رشد بازار، گروه اسنپ تصمیم گرفت این سرویس را که یکی از اولین خدمات اسنپ فود است، مستقل و با تیمی بزرگتر، با برند جدید اسنپ اکسپرس، گسترش دهد. به سرویس. به آرامی

ما انتظار داریم این تغییر گامی مثبت در جهت تمرکز بر بهبود تجربه کاربران سوپرمارکت با بهبود زمان تحویل، افزایش گزینه‌های موجود برای خرید و افزایش پیشنهادات مقرون به صرفه و مقرون‌به‌صرفه باشد.» اسنپ ​​فود “این باید در دسترس کاربران باشد.”

مسعود طباطبایی، معاون توسعه بازرگانی گروه اسنپ، مدیریت سرویس اسنپ اکسپرس را بر عهده خواهد داشت. طباطبایی در خصوص هدف مستقل سازی سوپرمارکت اسنپ گفت: امیدواریم با آزادی خدمات سوپرمارکت اسنپ، دریچه جدیدی به بازار سفارش آنلاین سوپرمارکت باز کنیم و تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان خود ایجاد کنیم.

لازم به ذکر است مشکلاتی که کاربران طی هفته گذشته با آن مواجه بودند به دلیل جابجایی زیرساخت های فنی بوده که هم اکنون به طور کامل برطرف شده است. تیم اسنپ اکسپرس بابت ناراحتی پیش آمده پوزش می طلبد و از صبر و شکیبایی مشتریان گرامی سپاسگزار است. برای کلیه مشتریانی که اخیرا با مشکل مواجه شده اند کد تخفیف در نظر گرفته شده و پیامک ارسال خواهد شد.

سرویس اسنپ اکسپرس در حال حاضر در بیش از 30 شهر فعال است و از طریق گزینه سوپرمارکت در صفحه اول اپلیکیشن اسنپ فود و گزینه سوپرمارکت در صفحه اول اپلیکیشن اسنپ سوپر در دسترس است. به علاوه، مانند قبل، سفارشات سوپرمارکت اسنپ از طریق ناوگان انحصاری اسنپ ارسال می شود. کاربران می توانند برای پیگیری سفارش سوپرمارکت خود با پشتیبانی اسنپ اکسپرس با شماره 96612777 تماس بگیرند.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما