دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن از مربیگری مشخص شد – روشیاتو


سر الکس فرگوسن پس از 27 سال بازی فوق العاده و موفقیت شگفت انگیز از سرمربیگری منچستریونایتد اعلام بازنشستگی کرد و از اولدترافورد خداحافظی کرد. اما دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن چه بود؟ بازنشستگی مرد اسطوره ای اسکاتلندی منجر به فروپاشی این باشگاه شد و از زمان جدایی او ، شیاطین سرخ نتوانسته اند عنوان مهمی را به دست آورند.

به گزارش میرر ، فرگوسن دلیل بازنشستگی خود را فاش کرده و گفته است که برای حمایت از همسرش ، کتی ، بازنشسته شده است که خواهرش به تازگی فوت کرده است. فرگوسن 79 ساله اظهار داشت که پس از بازنشستگی ، لحظه ای که برای فوتبال احساس کرد پس از تماشای فینال لیگ قهرمانان 2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لیسبون پرتغال بود.

دلیل بازنشستگی س الکس فرگوسن

در آن مسابقه ، پس از تساوی راموس در دقایق پایانی نیمه دوم ، بازی به وقت اضافی کشیده شد و رئال مادرید در وقت های اضافی مقابل اتلتیکو سه گل دیگر به ثمر رساند و رونالدو گل نهایی را برای رونالدو به ثمر رساند. به در آن زمان بود که او برای فوتبال احساس می کرد در خانه است.

در مصاحبه با پادکست UTD ، از او پرسیدند چرا الکس فرگوسن بازنشسته می شود و آیا به بازگشت فکر می کند یا خیر ، وی پاسخ داد: “نه. من این تصمیم را با توجه به مرگ خواهر کتی و تنهایی او گرفتم. یک سال پس از من بازنشسته شدم ، کتی را با خود به فینال لیگ قهرمانان بردم ، جایی که رئال و اتلتیکو در لیسبون با یکدیگر جنگیدند و آنجا بود که ابتدا با خودم گفتم: “خدای من.” من واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است. “

دلیل بازنشستگی س الکس فرگوسن

وی ادامه می دهد: “بعد از بازی برای دیدن رونالدو به طبقه پایین رفتم و کارلو آنچلوتی مربی او بود. او شخص فوق العاده ای است. او در راهرو به من نگاه کرد و گفت که رونالدو قرار است معاینه پزشکی کند و مرا رها کند. همه بازیکنان آمدند و با من دست دادند. “این لحظه واقعا خوبی بود.”

دلیل بازنشستگی س الکس فرگوسن

فرگوسن همچنین از کریستیانو رونالدو و بازگشت او به اولدترافورد تمجید کرد. فرگوسن رابطه نزدیکی با رونالدو دارد و گفته می شود که وی نقش کلیدی در تصمیم رونالدو برای انتخاب یونایتد به عنوان مقصد بعدی خود داشته است.

بیشتر بخوانید:

مستندی از مبارزه الکس فرگوسن با اثرات خونریزی مغزی به کارگردانی پسرش

کریستیانو رونالدو پس از 12 سال به منچستریونایتد بازگشت


Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances