دبیرخانه طرح امنیت بخش خصوصی با همفکری اصناف و فعالان فضای مجازی راه اندازی شد.


دبیرخانه طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات اساسی فضای مجازی» با مشارکت سازمان های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران تشکیل شد. هدف از راه اندازی این دبیرخانه اتحاد اصناف و فعالان فضای مجازی و افزایش تأثیرگذاری بر روند بررسی و تصویب طرح است.

محمدرضا طلایی رئیس کمیسیون ارتباطات و فناوری اطلاعات اتاق ایران گفت: در این راستا نیاز به هماهنگی و همفکری بین صنف و کارگران واقعی وجود دارد و امنیت سایبری نیز وجود دارد. برای تقویت تأثیر و جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم از اختلافات احتمالی بین بازیگران بخش خصوصی.»

وی با بیان نمونه ای از تاثیرات این طرح بر کسب و کارهای غیر فضای مجازی گفت:

به عنوان مثال در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای سنتی و غیرفنی از شبکه های اجتماعی غیربومی برای تعاملات بین المللی، تبلیغات، بازاریابی، جلسات، رویدادهای مجازی و … استفاده می کنند و معتقدند استفاده از شبکه ها یا پیام رسان های بومی می تواند این ارتباطات را تسهیل کند. این امر به نوعی دنیا را مختل می کند و مشکلاتی را ایجاد می کند.» بنابراین، این کسب و کارها نمی توانند از قابلیت ها و قابلیت های تعبیه شده در شبکه های اجتماعی برای تعامل با مشتریان داخلی و خارجی خود استفاده کنند. چالش ها و ابهاماتی نیز وجود دارد.

به گفته طالعی، کمیسیون ارتباطات و فناوری اطلاعات اتاق ایران با توجه به تبعات و تبعات مختلف این طرح، دبیرخانه ای را برای هماهنگی حقوق کاربران در بخش خصوصی و خدمات اساسی فضای مجازی ایجاد کرد. و مشارکت حداکثری کارگران در این زمینه. ارائه قضاوت و بررسی این طرح:

«در این دبیرخانه که با حضور روسا یا نمایندگان عمومی سازمان‌ها، اتحادیه‌ها و اصناف در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد می‌شود، تعامل و هماهنگی لازم با نمایندگان بخش خصوصی در حوزه‌های خاص مرتبط با فعالیت‌های آنان صورت می‌گیرد. به این ترتیب، صدای تمامی دست اندرکاران فناوری اطلاعات و ارتباطات از یک جهت به نمایندگان و کارشناسان حاضر در کمیسیون ویژه بررسی این طرح منتقل می شود.

طلایی از تمامی فعالان و سازمان‌های بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت کرد تا با عضویت در دبیرخانه طرح حمایتی، ارتباط مؤثری با نمایندگان و برنامه‌ریزان طرح در مجلس برقرار کنند.

لازم به ذکر است روز گذشته «افشین کلاهی» به عنوان نماینده بخش خصوصی و اتاق بازرگانی در جلسه کمیسیون تلفیق برای بررسی طرح حمایتی شرکت کرد و در مورد آسیب های وارده به بنگاه ها در صورت رفتن از مرحله ای به مرحله دیگر صحبت کرد. . ، همچنین مقرر شده است که نمایندگان بخش خصوصی قبل از رای گیری در مورد کلیات این طرح در جلسه بعدی کمیسیون مشترک نظرات خود را در این خصوص بیان کنند.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel