خرید ملک در ترکیه قیمت خانه در ترکیه فروردین 1402 اقساطی

چگونه با خرید خانه اقامت ترکیه بگیریم ؟یک سوال متداول ایرانیان برای اخذ اقامت ترکیه است. اگر ملکی که قصد خریداری آن را دارید، برخلاف قوانین ترکیه باشد، قرارداد خرید ملک باطل خواهد بود. اگر زمان خرید ملک در ترکیه در مدارکی که به اداره‌های تعیین می‌دهید، مجوز پایان کار نباشد قرارداد شما باطل اعلام می گردد.

همچنین وکیل یا مشاور انتخابی حتما باید تمامی مدارک و جوازهای وکالت در ترکیه را داشته باشد تا بتوانند کارها را پیش ببرند. در انتخاب وکیل یا مشاور در ترکیه بسیار سخت‌گیر باشید و از آن‌ها بخواهید کاملا تمام پروسه‌های موجود را به صورت کامل برای شما شرح دهند. سازمان آمار ترکیه در گزارشاتی که منتشر کرده، 5 شهر را میزبان خارجی‌ها دانسته است.

سرمایه گذاری مستقیم می تواند به صورت افتتاح یک شرکت یا شعبه در کشور ما یا مشارکت در یک شرکت موجود انجام شود. از سوی دیگر، هیچ انگیزه ای برای خارجی ها در سرمایه گذاری غیرمستقیم با خرید سهام یا اوراق قرضه وجود ندارد. توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ملک خریداری شده بایستی حتما از حساب خود متقاضی پرداخت شود. در صورتی که پرداخت هزینه به وسیله حساب واسطه صورت گیرد، اقامت به متقاضی تعلق نخواهد گرفت. اتباع خارجی می توانند در مدت زمانی که در ترکیه حضور دارند به وسیله یک مترجم حقوقی که از طرف دفتر اسناد رسمی دولت ترکیه تعیین شده است، کارهای مربوطه را به کمک آن انجام دهند. اولین قدم این است که به ترکیه سفر کنید و از نزدیک ملک موردنظر را مشاهده کنید و تمام جزئیات آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

استقبال و تورهای املاک در ترکیه

از اینرو اگر به دنبال خرید ملک ارزان در استانبول هستید سنجاق تپه برای شما یک گزینه خوب و منطقی است. همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر پروژه های ساخت و ساز فراوانی در این منطقه در حال انجامند. از اینرو اگر به خرید خانه در اسن یورت فکر می کنید می توانید از این پروژه ها بازدید نمایید. بله، افراد می توانند با اخذ وام از بانک و یا با پیش خرید املاک در شهر استانبول صاحب خانه شوند. شما نیز می توانید بخشی از ارزش کلی ملک را به صورت پیش پرداخت، پرداخت کرده و مابقی را بعدا واریز کنید. گفتنی است که برای اجرای این ایده باید نظر مثبت مالک را جلب نمایید.

خرید ملک در ترکیه

پروسه خرید ملک در ترکیه شامل 4 مرحله کلی می باشد که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در این مطلب قصد داریم به تمامی سؤالات کلیدی شما در خصوص خرید ملک در ترکیه پاسخ دهیم ؛ پس تا انتها با‌ های هومز همراه باشید. بعد از انجام این مراحل، معمولا در ابتدا به شما اقامت یکساله داده می‌شود و می‌توانید در سال‌های بعد آن را تمدید کنید.

پروژه مسکونی 1 الی 3 خواب در منطقه پندیک شرق استانبول

یکی از دیگر ویژگی‌های خوب دریافت تابعیت ترکیه نیز این است که با دریافت حق شهروندی این کشور، یک فرد دو تابعیتی خواهید شد. یعنی اینکه شما با دریافت تابعیت کشور ترکیه، پاسپورت کشور قبلی خود را از دست نخواهید داد و به صورت همزمان یک فرد با دو تابعیت در دو کشور مختلف محسوب خواهید شد. هیچ مبلغی بعنوان حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت وجود ندارد و شما با خرید ملک به هر مبلغی میتوانید اقامت توریستی یک ساله قابل تمدید دریافت کنید.

  • با این وجود، برای اینکه بتوانید آپارتمانی در استانبول یا ویلاهای مجلل برای فروش در استانبول بخرید، باید بودجه مالی را کنار بگذارید.
  • شهری که برای صاحبان کسب و کار بسیار مناسب‌تر از استانبول بوده و به میزان جرم و جنایات پایینش در کل این کشور معروف می‌باشد.
  • اگر در مورد دریای زیبای مرمره شنیده باشید، متوجه خواهید شد خرید ملک در ترکیه آن‌ هم در شهر زیبا و سبز بورسا چقدر می‌تواند ارزشمند باشد.

خرید آپارتمان در استانبول یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور می باشد که بنا به شرایطی می تواند منجر به اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه هم شود. توجه داشته باشید که اخذ اقامت ترکیه امکاناتی چون تحصیل رایگان در ترکیه ،استفاده از خدمات درمانی و… را به دنبال خواهد داشت. این منطقه از موقعیت جغرافیایی خوب، آب و هوای عالی و منحصر به فرد، و همچنین اشراف به یک ساحل زیبا برخوردار می باشد. خرید ملک در منطقه ی ساریر استانبول بیشتر مناسب کسانی است که قصد سرمایه گذاری، دریافت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه را دارند. امروزه بسیاری از کسانی که به دنبال سود بالا در خرید آپارتمان یا ویلا و مغازه در ترکیه در سال جدید هستند، شهر استانبول را برای این کار انتخاب می کنند.

مدارک لازم برای درخواست اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه

بعد از مراجعه و تحقیق، شاید از خرید خانه پیشنهادی منصرف شوید و یک شهر دیگر، یا منطقه دیگر را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که منطقه انتخابی نیز بجز تاثیر گذاری روی قیمت، برای انجام مراحل مهاجرت و دریافت اقامت شما نیز موثر است؛ به دلیل اینکه گرفتن اقامت ترکیه با خرید ملک در برخی از مناطق برای مهاجران امکان پذیر نیست. اما از مهمترین دلایل استقبال از بازار املاک آن رشد و پیشرفت خیره کننده این شهر است که باعث شده بیشتر ایرانیان نیز در طی سال‌های گذشته خرید ملک در استانبول اقدام به سرمایه گذاری در آن نمایند. به همین علت اگر بودجه کافی دارید، بهترین پیشنهاد به شما سرمایه گذاری در این شهر و اخذ اقامت ترکیه و پاسپورت ترکیه است. به دلیلی نزدیکی به فرودگاه آتاتورک، باکرکوی در بین ایرانی‌ها نیز محبوب است و خیلی از ایرانی‌ها این منطقه را برای خرید ملک در استانبول انتخاب می‌کنند. شما با زندگی در باکرکوی شما به انواع امکانات تفریحی و اجتماعی از جمله وسایل حمل و نقل، بیمارستان، مراکز خرید، ادارات دولتی و… دسترسی خواهید داشت.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبرکانادابهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما