Tic Tac جذاب ترین برنامه تلفن همراه در Q3 2021 – Zomit

[ad_1]

کاربران به دلیل شیوع ویروس کرونا در قرنطینه هستند. اما در این بین اتفاقات تلخ و شیرینی در دنیای فناوری رخ داد. برخی از بازارهای ابزارها ، مانند دوربین ، به شدت سقوط کردند ، اما برخی از محصولات ، مانند لوازم جانبی رایانه ، مورد استقبال قرار گرفتند. زیرا بسیاری از کاربران برای کار در خانه به تجهیزات متفاوتی نیاز دارند.

در همین حال ، محبوبیت برنامه های تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از کاربران برای ادامه فعالیت های آموزشی یا تجاری خود به برنامه های جداگانه نیاز داشتند و برخی دیگر نیز برنامه های جدیدی را برای گذراندن اوقات فراغت ایجاد شده به دلیل قرنطینه تجربه کردند.

البته در ماه های اخیر با معرفی واکسیناسیون در سراسر جهان ، زندگی کاربران اندروید و iOS به حالت عادی باز می گردد و آمارها نشان می دهد که نصب برنامه ها بر روی پلتفرم اندروید 1.2 درصد و در پلتفرم iOS کاهش یافته است. به از 2.1 درصد ؛ اما درآمد نه تنها کاهش نیافته بلکه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

کاربران سیستم عامل های Android و iOS در Google Play Store و Apple App Store مجموعاً 33.6 میلیارد دلار در ماه های جولای تا سپتامبر هزینه کردند. GSMArena گزارش می دهد که این مبلغ شامل کلیه فعالیت ها ، از جمله خرید اشتراک یا پرداخت درون برنامه ای می شود و اگر با مدت مشابه در سال 2020 مقایسه کنیم ، شاهد افزایش 15.1 درصدی خواهیم بود. بین جولای تا سپتامبر 2020 ، کاربران هر دو سیستم عامل 29.2 میلیارد دلار در Play Store و App Store هزینه کردند.

درآمد برنامه های کاربردی در سه ماهه سوم سال 2021

iOS بالاترین درآمد را از این دو پلتفرم با 21.5 میلیارد دلار دارد. در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 ، اپل امسال 13.2 درصد رشد کرده است. البته گوگل به اپل نزدیک می شود. آمارها نشان می دهد که فروشگاه Play در دوره گزارش 12.1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به سال قبل 18.6 درصد افزایش یافته است.

این ارقام پس از ارائه اطلاعاتی در مورد درآمدهای دو پلتفرم ، به برنامه های محبوب و پردرآمد منتقل شده اند. اولین مکان برای جذاب ترین برنامه ها توسط Tak انتخاب شده است ، که ممکن است جذاب ترین برنامه در پلتفرم iOS در سه ماهه سوم سال 2021 باشد. طبق گزارشات ، تعداد نصب های TikTok از 3 میلیارد فراتر رفته است و در واقع اولین برنامه ای است که به فیس بوک مربوط نمی شود ، اما موفق به ثبت چنین رکورد قابل توجهی شده است.

مقالات مرتبط:

اگر آمار هر دو سیستم عامل Android و iOS را در نظر بگیریم ، Tic Tac جذاب ترین برنامه خواهد بود. اما در ارقام تفکیکبرنامه Google One بیشترین درآمد را در فروشگاه Google Play ایجاد کرده است و Tic Tac رتبه دوم را دارد. بیشترشما می توانید لیست برنامه های محبوب را در هر دو سیستم عامل مشاهده کنید. با توجه به آمار ، تعداد فزاینده ای از پلتفرم های پخش ویدئو مانند Disney Plus وجود دارد که در ازای فروش اشتراک ، محتوای خود را به کاربران ارائه می دهند.

محبوب ترین برنامه های Android و iOS

اما بخش بازی های موبایل کمی رشد کرده است. بر اساس داده های بیشتر ، در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2020 ، بخش بازی های تلفن همراه در سه ماهه سوم 2021 7.7 درصد رشد کرد و توانست به درآمد 22.4 میلیارد دلار برسد. این رقم بین پلتفرم های Android و iOS تقسیم شده است. طبق داده ها ، درآمد بازی موبایل Play Store 13.1 میلیارد دلار و درآمد App Store 9.3 میلیارد دلار بوده است.

درآمد بازی های موبایل در سه ماهه سوم سال 2021

از آنجا که PUBG Mobile قبلاً محبوب ترین عنوان در بازی ها بود ، گزارش های جدید نشان می دهد PUBG توانسته محبوبیت خود را در میان کاربران تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی حفظ کند. از ارقامی که برای بیشترین درآمد بازی های تلفن همراه ذکر شد ، 5 میلیارد دلار متعلق به PUBG است و گیمرهای سراسر جهان این رقم را برای خرید برنامه های درون برنامه ای PUBG در سه ماهه سوم 2021 خرج کردند. این رقم شامل نسخه چینی بازی نیز می شود که گفته می شود با نام دیگری در این کشور آسیایی منتشر شده است.

محبوب ترین بازی های Android و iOS

Honor of Kings در رتبه دوم و Genshin Impact در رتبه سوم قرار دارند. اگرچه Genshin Impact کمتر از یک سال است که منتشر شده است. اما توانست 2 میلیارد دلار درآمد برای ناشر بازی ایجاد کند. در رتبه چهارم Pokémon Go ، یکی از قدیمی ترین عناوین موبایلی قرار دارد و در رتبه پنجم متعلق به Roblox است.

نظر کاربران Zomit در مورد موفقیت بازی مانند PUBG یا برنامه ای مانند Tic Tac Toe چیست؟ آیا خودتان از چنین برنامه هایی استفاده می کنید و آیا هزینه آنها را پرداخته اید یا کارت هدیه خود را در برنامه های دیگر خرج می کنید؟

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما