Raptor Lake را ا ست و رد نمایش اشت – ومیت


Raptor Lake را در رویداد Investors Meeting ود نمایش اشت. این سیستم ردازنده ستهای ا رد مجهز ده است و از معماری رکیبی استها ا ارایی الا ا ر ا مر این بالا مقایسه می‌کند که نسل سیزدهم این پردازنده‌ها را از یک شرکت بزرگ هشتم با کارایی و 16 هسته‌ای بهینه می‌کند، یعنی تعداد هسته‌های کوچک تراشه‌های Ratpor Lake نسبت به پردازنده‌های سری‌درلیک دوبرابر بیشتر شده است.

ارش ویدئوکادر ربوده های سری Raptor Lake این مورد نیز قابل توجه است که تراشههای نسل سیزدهم اینتل با سوکت Largal700 سازگار خواهد بود، اما این شرکت مشخص نیست که برای استفاده از این سوکت به به روز رسانی بایوس نیاز است یا خیر. این ویژگی مچنین د میند ردازندهای سری Raptor Lake از افظه های DDR4 انی واهد رد. لاوهراین، اینتل داده است ابلیتا ورکلاک در نسل سیزدهم ردازندهای این رکت وست افته افته.

در ادامه میوانید ویدئو اینتل از نمون نمایشی ردازنده Raptor Lake را ماشا نید.

مقاله مرتبط:

نقشه راه و مشخصات بازیدهای اینتل

ریزند لدرلیک دریاچه رپتور دریاچه شهابی
اریخ ر سهماهه ارم سهماهه ارم سه ماهه دوم
نود ساخت نل نل نل
سته رگ μArch یارو طلایی Raptor Cove یارو ردوود
سته وچک μArch گریسمونت گریسمونت کرستمونت
رافیک µArch Gen12.2 Gen12.2 نسل 12.7
داکثر داد بود 16 (8C+8c) 24 (8C+16c) TBC
سوکت LGA1700 LGA1700 TBC
انی از افظه DDR4/DDR5-4800 DDR4/DDR5-5600 DDR5
نسل PCIe PCIe 5.0 PCIe 5.0 PCIe 5.0
سری اینتل Core نسل دوازدهم نسل سیزدهم نسل اردهم

اینتل، نسل سیزدهم راشهای ود موسوم Core Raptor Lake را در نیم دوم سال این است که انتظار میرود پردازنده های سری رایزن 7000 مبتنی بر ریزمعماری Zen4 شرکت Aand با نام رمز «رافائل» نیز مشخصه در همین بازه زمانی دردسترس قرار دادن قرار گیرد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial