Microsoft Launcher با طراحی مشابه و ویژگی های جدید به ویندوز 11 به روز شد. مبتذل


پس از مدت ها انتظار برای بهینه سازی لانچر مایکروسافت در اندروید، بالاخره آپدیت این اپلیکیشن از طریق فروشگاه گوگل پلی منتشر شد. در این نسخه می توانید طراحی مجدد قسمت اخبار و آیکون های جدید و شفاف قسمت های مختلف برنامه را مشاهده کنید.

Microsoft Launcher 6.211102.01017440 دستخوش تغییرات اساسی شده و ظاهری تازه را برای کاربران به ارمغان آورده است. این به روز رسانی همچنین ویژگی را بهینه می کند که به شما امکان می دهد بین برنامه های تجاری و شخصی جابجا شوید. مایکروسافت با چندین فیلتر جدید امکان بهبود جستجوهای محلی و آنلاین را نیز فراهم کرده است. علاوه بر این، نسخه جدید لانچر مایکروسافت دارای بهینه سازی های کلی مختلفی است و چندین باگ را برطرف می کند.

ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید لانچر مایکروسافت

آپدیت جدید لانچر مایکروسافت با سایر لانچرهای اندرویدی که در گوشی های سامسونگ و گوگل دیده می شود بسیار متفاوت است. این نسخه ظاهر و احساس ویندوز 11 را منتقل می کند و سعی می کند زبان طراحی مشابهی را حفظ کند. مانند بسیاری از لانچرها، این لانچر گزینه های سفارشی سازی زیادی دارد.

این نسخه دارای یک صفحه ویجت و یک بخش اخبار است که ظاهراً با پشتیبانی MSN کار می کند. این لانچر دارای یک داک قابل ارتقا، سفارشی سازی نماد برنامه، ادغام با Microsoft To-Do، Microsoft Calendar و بسیاری از خدمات دیگر است.

Redmond Launcher نه تنها حس جدیدی به زبان طراحی Mica ویندوز 11 است، بلکه انیمیشن های انتقال را بسیار سریعتر و سریعتر نمایش می دهد. این لانچر یکی از جذاب ترین و پایدارترین لانچرهای اندروید با قابلیت های مختلف است که با آپدیت های مایکروسافت همیشه بهتر و بهتر شده است.

نسخه جدید Launcher اکنون برای بسیاری از کاربران در دسترس است. اگر این به روز رسانی را نمی بینید، کافی است به برنامه بتا بپیوندید و به این ویژگی ها دسترسی سریع داشته باشید. بعداً با انتشار عمومی این نسخه می توانید از برنامه بتا خارج شوید و فقط به نسخه پایدار برنامه دسترسی داشته باشید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances