Epic Games از بازی های مبتنی بر بلاک چین علیه Steam – Zomit پشتیبانی می کند


به گزارش The Verge ، Epic Games برخلاف رقیبش Valve ، اکنون اعلام کرده است که بازی های مبتنی بر بلاک چین را در فروشگاه خود بفروشد. سازنده بازی های رایانه ای Valve اخیراً اعلام کرد که دیگر بازی های مبتنی بر NFT را در فروشگاه Steam ارائه نمی دهد. اگرچه Epic Games در ارائه بازی با فناوری NFT محدودیت هایی دارد ، اما قصد دارد با مذاکره با توسعه دهندگان این محدودیت ها را برطرف کند.

با توجه به Epic Games ، بازی های روی این پلت فرم باید با مقررات مالی شرکت مطابقت داشته باشند ، نحوه استفاده از بلاک چین را به وضوح بیان کنند ، دارای رده سنی مناسب باشند و توسعه دهندگان خود را ملزم به گذرواژه در خدمات پرداخت Epic Games کنند. به جای استفاده از آن ، شما باید از خود استفاده کنید سیستم پرداخت.

مقالات مرتبط:

تیم سوینیمدیرعامل Epic Games قبلاً اعلام کرده بود که آنها علاقه ای به پشتیبانی از NFT ندارند. اما اکنون به نظر می رسد که این عبارت فقط در مورد بازی های Epic Games صدق می کند. Epic Games به زودی قوانینی را برای پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین وضع می کند و از این فناوری به وضوح برای توسعه دهندگان بازی استفاده می کند. سوینی گفت: “Epic Games از نوآوری های تکنولوژیکی و مالی بدون قضاوت در مورد بلاک چین استقبال می کند.”

اعلام Epic Games مبنی بر پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین به این معنا نیست که توسعه دهندگان از پلتفرم Steam ناامید شده اند و می توانند بازی های خود را به راحتی در پلتفرم Epic Games به فروش برسانند. زیرا پذیرش این بازی ها در حال حاضر به صورت آزمایشی است و هر یک به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. البته با توجه به شهرت Epic Games ، انتظار می رود که هیچ سختگیری خاصی بر این بررسی ها اعمال نشود.

Epic Games از هر فرصتی برای انحصار بازار بازی های رایانه ای استفاده می کند و اکنون ، با پذیرش بازی هایی که اجازه ورود به پلتفرم Steam را ندارند ، این بار با Valve و برخی از گیمرهای این پلتفرم رقابت می کند. یا توجه ها را به خود جلب می کند توسعه دهندگان به

برخی طرفداران بازی های NFT پس از اعلام Steam که دیگر بازی های فناوری بلاک چین را بر روی پلتفرم خود نمی پذیرد ، به Epic Games روی آوردند. در همان زمان ، Enjin ، یک شرکت فعال در ادغام NFT ها در بازی های ویدئویی ، در توئیتی اعلام کرد که در حال مذاکره با مدیرعامل Epic Games است.

نظر شما در مورد رقابت بین Epic Games و Steam چیست؟ آیا Epic Games می تواند با پشتیبانی از بازی های مبتنی بر بلاک چین ، مخاطبان Steam را جذب کند؟

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances