“DJ Seva” بزرگترین فروشگاه تلفن همراه سامسونگ در ایران را افتتاح می کند


بزرگترین فروشگاه تلفن همراه سامسونگ در ایران پنجشنبه 29 اکتبر 1400 با حضور رسانه های ارشد و مقامات دیجی سرویس افتتاح شد. با افتتاح این فروشگاه ، Digiservices اعلام کرد که قصد دارد تجربه خرید محصولات سامسونگ را به استانداردهای جهانی در فضای تلفن همراه و لوازم جانبی نزدیک کند.

اگر عصر پنجشنبه از چارسو بازار دیدن کنید ، مطمئناً از حضور جمعیت عظیمی در طبقات مختلف این مسیر شگفت زده خواهید شد. این جمعیت مشتاق مشتاقانه منتظر مراسم افتتاح بزرگترین فروشگاه موبایل سامسونگ در ایران و مهمتر از همه دیدار بازیگر محبوب سینمای ایران ، “محمد رضا گلزار” بودند. انتظاری که ساعت ها ادامه داشت.

بزرگترین فروشگاه تلفن همراه سامسونگ در ایران ، با مساحت 1200 متر مربع ، در قسمت شمال شرقی طبقه همکف بازار چارسو واقع شده است ، جایی که قبلاً به فروش محصولات سامسونگ اختصاص داده شده بود ، اما اکنون یک مارک تخصصی است فروشگاه ساخته شده است برای تلفن های همراه و لوازم جانبی. رمضانزاد ، مدیر این فروشگاه ، در مراسم افتتاحیه گفت:

“این فروشگاه تجربه خرید ایمن و آسان جدیدترین محصولات سامسونگ را در اختیار مشتریان قرار می دهد. مشتریان از لحظه ورود به این فروشگاه برای مشاوره و معرفی کامل محصولات در معرض محیط حرفه ای امن قرار خواهند گرفت.”

در این فروشگاه ، حدود 80 پرسنل متخصص به تمام سوالات شما پاسخ می دهند ، در حالی که شما می توانید تمام محصولات جدید سامسونگ را از نزدیک مشاهده کرده و برای انتخاب بهتر با آنها همکاری کنید. نوری ، مدیر برند ، DigiService به دیجیاتو گفت:

“اتاق مراقبت از مشتری با مشکلات مشتری از لحظه ورود مشتری و در مراحل مختلف ، یعنی قبل از خرید ، هنگام خرید و پس از خرید ، برخورد می کند.” این واحد بر اساس استراتژی های خدمات تجربه مشتری به منظور ارائه بهترین تجربه خرید به آنها طراحی شده است. برای.”

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel