Clubhouse – امکان ضبط و پخش مجدد جلسات صوتی با ویژگی جدید زومیتا

[ad_1]

باشگاه خانه را به خاطر دارید؟ محبوبیت این برنامه در اواخر سال 2020 افزایش یافت و همه می خواستند دعوت نامه دریافت کنند و عضو شوند. اکنون دوره شکل گیری آن به پایان رسیده و شهرت آن کمی کاهش یافته است. اما به نظر می رسد که این اپلیکیشن از فاز اول جان سالم به در برده و اکنون در حال دریافت ویژگی های جدید است.

آخرین ویژگی اضافه شده به آن Replayy نام دارد که این شرکت از سپتامبر آن را تبلیغ کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، این ویژگی جدید به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا یک جلسه را ضبط کرده و آن را در پروفایل یا باشگاه خود ارسال کنند. باشگاه هاوس چند روز پیش به طور رسمی از انتشار تکرارها در وب سایت خود خبر داده بود. در اینجا گزیده ای از بیانیه مطبوعاتی Clubhouse در مورد این ویژگی جدید است:

دوباره بازی کن این یک ویژگی اختیاری است که سازندگان می توانند آن را برای هر اتاق عمومی روشن یا خاموش کنند. چه زمانی پخش مجدد فعال است، هر کسی در کلوپ می تواند کل جلسه صوتی را در هر زمانی دوباره پخش کند. آنها می توانند تمام عناصر اتاق باشگاه را به صورت زنده در نسخه ضبط شده ببینند.

قابلیت پخش مجدد خانه باشگاه

این ویژگی جدید دارای نکات اضافی نیز می باشد. کاربرانی که به پخش مجدد جلسه گوش می دهند نیز می توانند لینک های پین شده را مشاهده کنند. لینک های پین شده در بالای رام فعال می مانند و در حین پخش مجدد به صورت پویا تغییر می کنند. علاوه بر این، جلسات را می توان دانلود کرد و کاربران می توانند آنها را در دستگاه خود ذخیره کنند یا برای افراد دیگر ارسال کنند. همچنین می توانید به محتوای ضبط شده 1.5 تا 2 برابر سریعتر گوش دهید. اکنون امکان ایجاد کلیپ های 30 ثانیه ای از مطالب ضبط شده نیز وجود دارد.

مقاله مرتبط:

اکنون مدیران می توانند بفهمند که چند نفر در اتاق خود آنلاین هستند و چند نفر به فایل ضبط شده گوش داده اند. قابلیت پخش مجدد برای کسانی که نمی توانند در بحث های صوتی آنلاین حضور مکرر داشته باشند بسیار مفید خواهد بود. همچنین اگر موضوع مهمی در جلسه ذکر شد، در ادامه در فایل صوتی ضبط شده قابل تمرین است.

نظر شما در مورد امکانات جدید باشگاه چیست؟ به نظر شما آیا این ویژگی می تواند عملکرد آن را بهبود بخشد؟

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما