Caviar از مدل انحصاری آیفون 13 پرو با دندان دایناسور واقعی تی رکس رونمایی کرد


شرکت روسی Caviar که نسخه های لوکس محصولات الکترونیکی را در بازار می فروشد، این بار به سراغ مواد انحصاری جدیدترین آیفون های اپل رفته است. Caviar نسخه ویژه Tyrannophone آیفون 13 پرو را معرفی کرده است که در پنل پشتی آن بخشی از دندان اصلی دایناسور 80 میلیون ساله T است.

این گوشی‌های هوشمند تحت سری «ترا» عرضه می‌شوند که علاوه بر تیرانوفون، در مدل Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی مقاوم و در Teradiamond با 1028 قطعه الماس نیز به فروش می‌رسند.

مدل Tyrannophone از مواد سبک ساخته شده و روی آن تزیینات آلیاژ طلا حکاکی شده است. از کهربای واقعی برای چشم دایناسور استفاده شده و بقیه دایناسور از تیتانیوم ساخته شده است. البته همانطور که گفتیم برای بخش بسیار کوچکی از این موضوع با دندان های تی رکس واقعی سروکار داریم.

آیفون 13 پرو tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را تولید خواهد کرد و آن را با 1 ترابایت حافظه داخلی به قیمت 8610 دلار به فروش خواهد رساند. البته کاربران می توانند مدل آیفون 13 پرو مکس را نیز سفارش دهند.

خاویار آیفون 13 پرو
آیفون 13 پرو هیولا

مدل بعدی MonsterFone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هوانوردی استفاده می کند. در پنل پشتی این مدل، شاهد اثر پنجه دایناسور هستیم. این مدل در 99 مدل تولید شده و 7760 دلار قیمت دارد.

خاویار آیفون 13 پرو
iphone 13 pro teradiamond

آخرین مدل Teradiamond است که از تیتانیوم با 1028 الماس به قطر 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​1.5 میلی متر برای مدل پرو مکس و 128 یاقوت ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances