Amazon.eth نهاد میلیوندلاری رای رید ن را نادیده رفت – ومیت

[ad_1]

ل از اینکه روش دامنه ESN نام Amazon.eth گزارش گزارش کوین‌تلگراف، سه‌شنبه‌های هفته گذشته، دامنه‌های با نام Amazon.eth در سرویس Ethereum Name Service یا به‌اختصار ESN پیشنهادی یک‌میلیون‌دلاری در قالب استیبل‌کوین (USDC) از آدرس کیف‌پولی ناشناس روی پلتفرم OpenSea کرد. البته این نهاد دون اسخ ماند و درنهایت راکنشی درزمین ن انجام نشد. Amazon.eth

دامنه amazon.eth در ESN

نوز مشخص نیست دلیل این اتفاق وده است. نام مالکیت از نهاد ارائه شده او مشخص نشده است ا ور نین وده ارزش آن دارایی ا ا علاوه بر این، امکان دارد که حساب کاربری مالک و خریدار به پیوند مرتبط باشد و این جریان جستجوی برای افزایش قیمت دارای قلمداد باشد که در اصطلاح به آنواش ترید (Wash Trade) می‌گویند. ESN در حدود دلار در الب USDC وده است. نام دامنه را ESN د و مالک ناشناس ن ا نام اربری 4761BF در اوپنسی الیت میند.

دامنه amazon.eth در ESN

پلتفرم ESN پروتکل نام‌گذاری بلوک‌چین است که به کاربران امکان می‌دهد تا آواتارها و عکس‌های پروفایل‌ها را در دستگاه‌های مختلف ذخیره‌سازی و توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFT) ارسال یا دریافت کنند. رای روش نام دامن مثال.

سیاری از لاقهمندان این نی نام دامنه ای را در ESN را معتقدند در نده ن رکت و وارد آی Web3 ود، باید این نام را رد کند.

مقاله مرتبط:

از زمان آغاز به کار این پلتفرم در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶)، ۴۸۲ هزار مالک مالک مالک با پسوند داده‌ها ثبت شده است که بیش از ۱۵۴ هزار مورد آن‌ها از ۵ جولای تا ۱۸ جولای ۲۰۲۲ (۱۴ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱) به‌دلیل رسیده است. اهش درخورتوجه س (هزینه گاز) ا این اریخ، مجموعه دامنه های ESN روی اوپنسی درمجموع ریباً اهد م راکنش ای.

دیدگاه ما اربران درباره رید دامنه امید استفاده در Web3 ست؟

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما