3 خرید فالوور اینستاگرام اشتباهاتی که در 3 سال

 1. از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید
 2. پایینترین قیمت،
 3. Mr. Insta
 4. خدمات مورد نیاز تلگرام را نیز ارائه میدهد
 5. عدم حساسیت الگوریتم اینستاگرام

Young Woman on a Swing in Front of Waterfall یکی از راههایی که میتواند سریعاً باعث افزایش تعامل در پیج شود، تبلیغ پیج در محیط خود اینستاگرام است. خصوصی نبودن پیج : اینستاگرام برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود این امکان رو به ما داده است که حساب خودمان رو از حالت عمومی به خصوصی یا برعکس تغییر بدیم. بازار هدف برخی از پیج های اینستاگرامی، یک شهر یا کشور خاص میباشد؛ آن ها همواره در تلاش اند تا با افزایش فالوور از شهر مد نظرشان به کسب و کار خود رونق بخشند؛ بدین ترتیب ما به منظور رفع نیاز کاربران عزیز، تصمیم گرفتیم امکان خرید فالوور از تمام شهرهای ایران و همچنین، برخی از کشورها را فراهم کنیم. قابلیت جدید اینستاگرام با عنوان Instagram Collabs دقیقا این امکان را برای کاربران فراهم میکند. اینستاگرام همچنین فرصت لازم برای بلاگرها را فراهم کرده تا با جذب دنبال کننده درآمدزایی کنند. پس از خرید پیج و مدتی فعالیت منظم در اینستاگرام به تدریج تعداد فالوورهای واقعی شما افزایش پیدا خواهد کرد و به دنبال آن نرخ تعامل پیج نیز بیشتر خواهد شد.

 • تاثیر فالوور واقعی در کسب و کار اینترنتی
 • خرید فالوور فیک ارزان
 • در اوقات بیکاری
 • خرید فالوور ایرانی طلایی
 • کاربرانی که علاقه به معروفیت و شناخته شدن دارند
 • ۱M یعنی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ فالوور
 • خرید ریچ اینستاگرام

Wine Glasses, Drinks, Sunrise, Reflection, Morning, Palatinate Forest, Viewpoint, Toast, Celebration, Champagne, Autumn یکبار ربات را تنظیم کنید تا پیج شما به منظم ترین پیج در لیست فالووینگ مخاطبانتان تبدیل شود! دقت داشته باشید که خدمات خرید فالوور ایرانی واقعی با کم ترین میزان ریزش ارائه می شود. برای انجام این کار میتوانید بهخاطر یک اتفاق خوشحالکننده پستهای مرتبط بگذارید و یا به فالوورهای خود تخفیف بدهید و اگر خدایی نکرده حادثه بدی رخ داد میتوانید با ابراز احساسات چند روزی فعالیت صفحه خود را کم کنید و هرکاری که از دستتان برمیآید انجام دهید.

به زبان بسیار ساده، ربات اینستاگرام inbo هرکاری که شما برای جذب فالوور نیاز دارید را انجام میدهد، آن هم به صورت 24 ساعته! اگر فالوور اینستاگرام میخرید، حتما این 4 کار را انجام دهید! اگر می خواهید پیج شما همچون پیج اصلی تتلو بتواند سریع رشد کند، با فالوجت همراه باشید. اگر فالوور واقعی اینستاگرام خریداری کنید قضیه اش فرق می کند. وقتی برای پیج خود فالوور میخرید، اگر نتوانید همزمان نرخ تعامل پیج را هم مدیریت کنید، به احتمال زیاد با جریمۀ اینستاگرام مواجه خواهید شد. پایه و اساس سیاستهای اینستاگرام این است که کاربران خود را راضی نگه دارد. بنابر این اگر پستی دارید که به اکسپلور راه پیدا کرده و از این طریق بازدید جذب میکند، به هیچ وجه نباید فالوور خریداری کنید. اگر دلیل خاصی برای خرید ربات اینستاگرام نمیبینید، اصلا مشکلی ندارد!

به طرز مضحکی ساده راه‌ها بهبود خرید فالوور اینستاگرام شما

به همین دلیل توصیه می کنیم اقدام به خرید فالوور فعال ارزان قیمت کنید که لایک زن هستند. تعرفه قیمت ها در این سایت نسبت به سایت های دیگر پایین تر و کاملا رقابتی است. اگر نگاهی با بازار خرید فالوور اینستاگرام بیندازید، شرکت های مختلفی را می بینید که قیمت های متفاوتی ارائه می کنند. برای مثال اگر 8K فالوور واقعی دارید، میتوانید با خرید 2K فالوور کمی تعداد آنها را افزایش دهید و سپس با تولید محتوا افت نرخ تعامل را جبران کنید. سپس پیج همدیگر را در استوری تبلیغ کنید.

بازدید پستهای شما در روزهای بعد از استفاده از ربات اینستاگرام چندین برابر شده و شما دیگر نیازی به پرداخت مبالغ گزاف برای تبلیغ بینتیجه و بیهوده نخواهید داشت. همین مسئله باعث جلوگیری از رفتن پستهای پیج به اکسپلور اینستاگرام خواهد شد. این فالوورها اگر چه ایرانی نیستند اما کاملا مثل پروفایل های فعالی هستند در نتیجه موجب رشد سریع فالوورهای پیج اینستاگرام خواهند شد. اگر تعداد فالوور پیچ شما بالا باشد٬ این روی ذهن مشتریان شما تأثیرات مثبتی خواهد گذاشت. اگر بخواهید به طور واقعی و عادی فالوور به دست آورید، باید بین تمام کارهای خود برای این مورد هم وقت بگذارید. اما بگذارید از یک زاویۀ دیگر به این ماجرا نگاه کنیم.

را کنار بگذارید. با اینبو، تمامی ابزارهای مدیریت اینستاگرام را یکجا در اختیار دارید. همین که کمی صفحۀ اکسپلور را اسکرول کنید، کلی پیجهای محتوایی و فروشگاهی خواهید دید که در زمینۀ مخصوص خود مشغول به فعالیت هستند. لازم نیست مدت زیادی از وقت خود را در اینستاگرام بگذرانید تا متوجه شوید که افراد زیادی از این شبکۀ اجتماعی کسب درآمد میکنند. ما با ارائه ترکیبی از ابزارهای اینستاگرامی و محتواهای راهنما از مرحله ساخت پیج تا رساندن آن به درآمد فوق العاده کنارتان هستیم.

لایک اینستاگرام

قطعا اینستاگرام یک راه عالی برای درآمد داشتن از این کسب و کار است. معیاری که برای سنجش رضایت کاربران از یک پست به کار گرفته میشود، نرخ تعامل نام دارد. در بهترین حالت اگر با جریمۀ اینستاگرام مواجه نشوید، افزایش تعداد فالوورها باعث خواهد شد نرخ تعامل پیجتان کاهش پیدا کند؛ این موضوع شانس پستهای شما را برای رفتن به اکسپلور به شدت کاهش خواهد داد. پاسخ به این سوال کاملا واضح است اگر شما واقعا فالوور حقیقی و فعال خریداری کرده باشید 100 درصد ریزش هم تجربه خواهید کرد. و فالوورهای واقعی و اکتیو که در اینستاگرام حساب کاربری فعال دارند را برای شما ثبت می کنند. ایجاد بیزنس پیج و معرفی کسب و کار و ایجاد پست های نمونه کار از شما، در مقابل بالا بردن اصولی و بهترین کیفیت پیج شما با ما! این سایت مانند دو سایت دیگری که بالاتر خدمت شما معرفی کردیم دارای قدمت قابل توجهی در زمینه فروش فالوور می باشد. مدیریت پیج خود را به ربات اینبو بسپارید تا به صورت 24 ساعته و هدفمند فعالیت کرده و محصولات و خدمات شما را به جامعهی هدف معرفی کند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما