یکی از اعضای کمیته ملی واکسن کرونا وعده داد: امکان بازگشت به زندگی عادی با قرنطینه هوشمند


یکی از اعضای کمیته ملی واکسن کرونا گفت که قرنطینه هوشمند نویدبخش راه اندازی مجدد اقتصاد و مهار کرونا و تردد آنها است.

در روزهای اخیر ، وزیر بهداشت و اعضای ستاد ملی کرونا از اجرای قرنطینه هوشمند به دلیل افزایش آمار واکسیناسیون در کشور خبر داده اند. مصطفی غنی ، عضو کمیته ملی واکسن کرونا اکنون جزئیات این طرح را در مصاحبه با صداوسیما توضیح داده است:

“بر اساس دو سال تلاش شرکت های دانش بنیان در زمینه زیرساخت های هوشمند فناوری اطلاعات و مدیریت خوب وزارت کشور ، سیستمی به طور هوشمند طراحی شده است که با تمام پایگاه های داده ترافیک و ورود و خروج و کلیه اطلاعات مرتبط است. سیستم.”

وی قول داد کسانی که واکسینه نشده اند و ناقل کرونا نیستند ، می توانند با کمک این سیستم تجارت خود را باز کنند ، سفر کنند و به زندگی عادی بازگردند. “کنترل تاج در این مورد دخیل است. برای تحقق این امر ، همه نهادهای مربوطه درگیر خواهند شد.”

به گفته غنی ، قرنطینه هوشمند قرار است طی یکی دو هفته آینده به صورت آزمایشی در استان قزوین اجرا شود و مشاغل بازگشایی شوند. نتایج این پروژه ظرف 3 ماه آینده در ستاد ملی کرونا ارائه می شود و در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج ، وارد سطح ملی می شود.

وی ویژگی های طرح قرنطینه هوشمند را توضیح داد و گفت:

“سیستم قرنطینه هوشمند به طور هوشمند تمام تردد در باشگاه ، تجارت و ترافیک جاده ای و غیره را زیر نظر دارد و به فردی که واکسینه نشده است و حامل کرونا نیست اجازه می دهد تا کار خود را ادامه دهد.” فعال شده است. “در این بخش طبق برنامه ، اطلاعات تردد هر فرد بین جاده ها ردیابی می شود و اگر فرد واکسینه شود و ناقل نباشد ، به او اجازه سفر و سفر داده می شود. “

به گفته غنی ، نه نیازی به ثبت نام در این سیستم است و نه کسی این کارت را دریافت می کند. فقط اطلاعات آزمایشگاهی و شخصی هر فرد در سیستم وارد می شود و مجوز صادر می شود. اما در صورت وجود محدودیت ، اجازه تردد صادر نمی شود.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances