“گوگل” بیشترین کلمه جستجو شده در موتور جستجوی بینگ است


گوگل در دادگاه تجدید نظر گفت موتور جستجوی مایکروسافت بینگ از کلمه “گوگل” به عنوان رایج ترین عبارت در موتور جستجو استفاده کرده است.

اتحادیه اروپا (گوگل) گوگل را متهم کرده است که از موفقیت سیستم عامل اندروید در بازار موبایل سوء استفاده کرده و گوگل را موتور جستجوی پیش فرض دستگاه ها کرده است و این شرکت را مجبور به پرداخت 5 میلیارد دلار جریمه کرده است.

گوگل در دادخواست 5 میلیارد دلاری جریمه اعلام کرد که بیشترین کلمه جستجو شده در موتور جستجوی مایکروسافت “بینگ” “گوگل” است ، که نشان می دهد کاربران موتور جستجوی بینگ بیش از هر عبارت دیگری به دنبال رقیب خود هستند.

با این حال ، گوگل ادعا می کند که خدمات آنها محبوب ترین است. وکیل این شرکت در دیوان دادگستری اروپا گفت: “آلفونسو لامدرید”:

ما شواهدی ارائه کرده ایم که متداول ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی بینگ “Google” است. مردم گوگل را انتخاب می کنند و مجبور نیست.

آمار منتشر شده توسط SEO Ahrefs نشان می دهد که “گوگل” بیشترین کلمه جستجو شده در بینگ و سراسر جهان است. بعد از گوگل ، اصطلاحات دیگری مانند YouTube ، Facebook ، Gmail و Amazon وجود دارد. اگر داده های ارائه شده به کاربران آمریکایی را محدود کنیم ، گوگل رتبه سوم را در بین بیشترین عبارات جستجو شده دارد. همچنین نکته قابل توجه کلمه “بینگ” است که رتبه دهم لیست جهانی را دارد.

البته بیشتر اینها به دلیل انتخاب موارد پیش فرض است. موتور جستجوی بینگ در حال حاضر به طور پیش فرض در مرورگر Microsoft Edge استفاده می شود ، اما کاربران می توانند آن را به Google تغییر دهند. گوگل مرور اینترنت و جستجوی عبارات با الگوریتم های خود را بسیار آسان کرده است.

او می گوید که طبق اطلاعات ، 95 درصد از کاربران اینترنت گوگل را بر موتورهای جستجوی رقیب ترجیح می دهند. با این حال ، کمیسیون رقابت اتحادیه اروپا معتقد است که گوگل تولیدکنندگان تلفن همراه را مجبور کرده است موتور جستجوی خود و مرورگر وب Chrome خود را بر روی دستگاه های خود نصب کنند. باید دید دادگاه انحصاری گوگل چگونه پیش خواهد رفت.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial