ژاوی برگشت یا مسیح ظاهر شد؟!


به گزارش “از ورژا” هواداران بارسلونا هم اکنون قابل خرید هستند! آنهایی که در ابتدای فصل خدایان مستطیل سبز را از دست دادند، حالا پس از بازگشت ژاوی به نیوکمپ، برای احیای تیم سقوط کرده اش، دلشان بر دم مسیحایی اوست. البته خوش بینی کولسیان بی دلیل نیست. ناب ترین محصول لاماسیا، بازیکن وفادار باشگاه، قلب تپنده کاتالان و مغز متفکر تیم پرافتخار، یک دهه پیش به نوکمپ بازگشت. بنابراین اگر تنها یک نفر باشد که بتواند اقتدار و غرور بارسلونا را بازگرداند، غیر ممکن است که او را بهتر از ژاوی پیدا کنید.

اما واقعیت ها را نباید نادیده گرفت. بارسا فعلی تجهیزات کافی برای اجرای فوتبال مورد نظر هواداران و قطعا ژاوی را ندارد. آبی اناری ها در این فصل قدرت کافی برای نگه داشتن توپ در میانه میدان را ندارند و دلیل آن هم مشخص است. بازیکنانی که فلسفه باشگاه را نمی فهمند یا دنبال می کنند.

“ماموریت غیرممکن او برای بازگشت به بارسا به عنوان مربی بارسلونا بدون حضور ژاوی در زمین، کسب عناوین و افتخارات زیادی در طول دوران حرفه ای خود به سبک و فلسفه کاتالان است، چیزی که فقط ژاوی (بازیکن) می تواند آن را بفهمد.” در حالی که مربی جدید آبی اناری ها نه تنها مثلث ژاوی-اینیستا-مسی را برای دنبال کردن اهداف خود دارد، بلکه با ایده های تاکتیکی خود می تواند ده ها بازیکن بی آلایش و ناآماده و غریبه بسازد.

احتمالاً وضعیت مالی نامناسب باشگاه در حال حاضر اجازه چنین خریدی را به آنها نمی دهد، بنابراین اولین هدف لاپورتا از انتخاب او به عنوان جانشین کومان، پیش از علاقه شخصی و تمایل هواداران، این بود که بی سر و صدا از دنیا برود و فرصتی بخرد. برای انجام یک حرکت. فضای امید و اعتماد دوباره برقرار شد. بارسا می دانست

لاپورتا بدش نمی‌آید که همه این‌ها بهانه‌ای برای تمایل بیشتر ژاوی به استفاده از محصولات لاماسیا است، درست مانند همه کسانی که فلسفه فوتبال کاتالونیا را دنبال می‌کنند، نه سرگرمی از بهترین نمایشنامه‌نویسان آن دوران. انتظار بازی با ستاره‌های مشهور را داشته باشید. دنیای فوتبال باید بدرخشد و جواهرات آکادمی این باشگاه را پرورش دهد تا دوره با شکوه و طولانی دیگری در تاریخ بارسلونا رقم بخورد.

البته در مرحله اول لازم است ژاوی فصل جاری را با یک پسرفت مثبت آغاز کند و با پایانی امیدوارکننده به پایان برساند. بر این اساس، او باید سریعاً در دستور کار قرار گیرد، زیرا روش او ماهرانه مشخص است، اما مدت زمان اجرای آن جای سوال است.

با این حال ژاوی جایی است که اکنون باید باشد. در خانه. و این به کاتالان ها خوش بینی زیادی بخشیده است و هواداران بارسا بسیار امیدوارند که خاطرات خوشی را زیر نظر ژاوی داشته باشند. اگرچه تکرار افتخار پپ بسیار سخت و غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود، اما ستاره سال‌های آبی اناری دور و بر، در صورت موفقیت‌آمیز بودن پروژه بازسازی، مطمئنا تیمی مانند یوهان کرایف، قدرتمند و ریشه‌دار خواهد ساخت. برای فتح قله های بزرگ مسی بعد از بارسلونا آینده درخشانی دارد.

مهدی بشکانی

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances