(ویدئو) مردم ره مالی ونه از سال نو استقبال میند؟

[ad_1]

مردم ره مالی ن سال نو مری را ا نشان دادن وفاداری ود انواده م از منند.

به گزارش فرارو، مردم کره شمالی با گذاشتن گل در پای مجسمه های رهبران فقید در پیونگ یانگ که در سال جدید قمری با پوشش ضخیمی از برف پوشانده شده اند، به رهبران سابق این کشور کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل ادای احترام کردند.

ساکنان پیونگ یانگ از قصر خورشید کومسوسان بازدید می کنند که در گوشه شمال شرقی شهر پیونگینگ است و به عنوان آرامگاه یادمانی برای کیم ایل سونگ، بنیان کره شمالی و پسرش کیم جونگ یل، که هر دو پس از مرگ به عنوان رهبران ابدی کره شمالی معرفی شده اند. ناخته میود.

نان سپس از مانسو الا میروند ا در مقابل مجسمهای رنزی ول ر رهبران د م ند.

اما هیچ حرکت دسته جمعی برای دیدار با خانواده در کره شمالی وجود ندارد، این صحنه کاملاً در تضاد با چین است، جایی که بزرگترین سفر سالانه جهان در هر سال نو به سراسر کشور انجام می شود.

مردم ره مالی رای سفر ارج از محل اقامت ود ملزم داشتن مجوز سفر ستند. لاوه ر این، ومت م ونگ اون محدودیتای سفرهای داخلی را آن ری و نترل وع ووید- اعما.

مردم کره شمالی بی سر و صدا سال نو چینی را جشن میگیرند و نمایشهای هنری از جمله کنسرتهای موسیقی، اپراهای انقلابی و سیرکهایی را که در هر منطقه برگزار می شود، تماشا کنند.

این رهبر ور م ونگ اون نیز از این اعده مستثنی نست. در دو سال م و دستیارانش نسرت و نی را ماشا رندند خبرگزاری رسمی کره شمالی ژانویه گذشته گزارش داد که آهنگهایی مانند “ما در جاده وفاداری رفتند” و “ما برای همیشه در یک جاده سفر دیدند” در سالن کنسرت طنین انداز شدند. حضار بار دیگر این حقیقت را به شدت احساس کردند که کشور و ما با وجود هر سختی و مردمی در مسیر پیشرفت، زمانی که کیم جونگ آن کشور را رهبری می کند، آینده ای بسیار درخشان دارند.

ویم امسال نشان می دهد ره مالی لات رسمی رای سال نو نرده است. ر اساس اطلاعات منتشر شده ده مردم در روز د مرند میرن اما اید ا خصایص در نبه ا، مان را.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما