(ویدئو) شاه کبرا معروف ترین شکارچی جهان را انتخاب کردیک مارگیر معروف هندی پس از گزش از ناحیه ران توسط یک شاه مار کبری به طول 3 متر در بیمارستان بستری شد.

به گزارش فرارو، واوا سورش 48 ساله روز دوشنبه در کرالا در حال صید یک شاه مار کبری بود که گاز گرفت.

فیلم تکان دهنده ای که توسط یکی از افراد محلی گرفته شده است لحظه ای را نشان می دهد که سروش قصد داشت مار را به داخل کیسه بکشد و پس از چندین بار خم شدن از ناحیه ران راست توسط مار گزیده شد.

به طور باورنکردنی، او موفق شد قبل از آرام کردن مار و بردن آن به بیمارستان، مار را کیسه کند. وی در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

مار ابتدا به یک کالج پزشکی خصوصی در کوتایام منتقل شد و در آنجا دچار حمله قلبی شد. وقتی پزشکان متوجه شدند که قلب او تنها 20 درصد ضربان قلب طبیعی است، تصمیم گرفتند او را برای درمان تخصصی به بیمارستان بزرگ‌تری در کوتایام منتقل کنند. او یک شب در آنجا در بیمارستان بستری شد و پزشکان صبح سه شنبه گفتند که وضعیت او بهبود یافته است.

هندوستان تایمز گزارش می دهد که مارگیر همچنان بیهوش است و تحت مراقبت های ویژه است، اما نفس می کشد. پزشکان هشدار می دهند که مدتی طول می کشد تا اثرات کامل سم آشکار شود و نمی توان گفت که آیا بثورات به طور کامل بهبود می یابند یا خیر.

سورش در طول دو دهه زندگی حرفه ای خود ادعا کرده است که هزاران مار صید کرده و صدها بار گاز گرفته است.

او به تازگی بهبودی خود را پس از گزش توسط یک مار دیگر در بیمارستان به پایان رسانده بود و روز دوشنبه سعی کرد شاه مار کبری را بگیرد.

خانواده های روستای کوریچی روز جمعه با سورش تماس گرفتند و گفتند که مار کبری نزدیک آلونک آنها خوابیده است. سورش به خانواده گفت که سرش شلوغ است، اما پیشنهاد کرد که اگر خزنده هنوز آنجاست، دوشنبه بیاید. بعد از ساعت 16 روز دوشنبه رسید و این حادثه تلخ برایش اتفاق افتاد.

در سال 2005 انگشت اشاره دست راست او بر اثر گزش مار فلج شد. در سال 2020، او چندین هفته را پس از گزش توسط یک مار در یک بخش مراقبت های ویژه در Thiruvananthapuram گذراند.

شاه کبرا یک مار بسیار سمی است که یک نوروتوکسین قوی را با استفاده از نیش های تیز کوچک متصل به فک بالایی خود تزریق می کند. اگرچه خود سم به خصوص کشنده نیست، اما این مارها غدد سمی کمی دارند، به این معنی که می توانند مقادیر زیادی را تزریق کنند که معمولاً کشنده است. پادشاه مار کبری که غدد سمی کاملی دارد و زمان کافی برای ایجاد آنها داشته است، می تواند به اندازه کافی نوروتوکسین را به یک نیش تزریق کند که برای کشتن 20 نفر یا یک فیل بزرگ کافی است.

این سم به اعصاب و مغز حمله می‌کند، ماهیچه‌هایی را که تنفس و ضربان قلب را کنترل می‌کنند فلج می‌کند و معمولاً در عرض 30 دقیقه باعث نارسایی یا خفگی قلب می‌شود.

تنها درمان شناخته شده تزریق پادزهر در محل گزش اولیه در اسرع وقت است. اگر پادزهر در دسترس نباشد، قربانیان ممکن است تا زمانی که ریه هایشان به طور طبیعی کار می کند، روی دستگاه تنفسی قرار داده شوند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکورکانادابهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial