واکنش سولچر به فنرباغچه: ما بازیکن بدی نمی خواهیم


کد خبر: 1783047/59

زمان: 19:14
1400/07/09

ملاقات: 2،172

اوله گونار سولسشر سرمربی منچستریونایتد با عصبانیت به دونی فن دو بک هشدار داد که جایی برای بازیکنان بد مزاج در تیم وجود ندارد.

به گزارش “ورشاه سه” ، تصاویر ویدئویی عصبانیت فندبک و بازگشت او به نیمکت پس از پیروزی 1-2 منچستریونایتد مقابل ویارئال در لیگ قهرمانان منتشر شد. در این ویدئو به وضوح قابل مشاهده است که او لباس های تمرینی خود را با عصبانیت روی زمین می اندازد و آدامس خود را بیرون می آورد.

این اتفاق در حالی رخ داد که شایعات زیادی در مورد سمت فنرباغچه در یونایتد وجود داشت. قبلاً بارها گفته شده بود که این بازیکن از این که زمان کافی در زمین ندارد ناراحت و ناراحت است.

با این حال ، سولچار می گوید که او نیاز دارد تا همه بازیکنانش حرفه ای رفتار کنند و از هم تیمی های خود حمایت کنند. او روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: “من تیمی پر از بازیکنان بین المللی را مدیریت می کنم که می خواهند قاطع باشند ، می خواهند بازی کنند و همه می خواهند بازی کنند.” دونی آماده بود به زمین بیاید ، مانند همه بازیکنان. من احتمالاً بیشتر از هر کسی در باشگاه انتخاب بودم ، من باید سابقه داشته باشم و می دانم که بازیکن همیشه باید آماده باشد. “من گاهی اوقات خوشحال نبودم ، اما این تصمیم برای سرمربی است.”

سرمربی نروژی گفت: “الکس تلس به عنوان مدافع چپ وارد زمین شد و فرد بازی خوبی انجام داد. من ناراحتی هر بازیکنی را که مشتاق بازی است درک می کنم ، این احساس باید در حال حاضر به انرژی و عزم و اراده تبدیل شود. به من نشان بده. این فقط در مورد دانی نیست ، همه باید چنین باشند. “من یک تیم پر از بازیکنان بین المللی دارم و اگر قرار است با هم موفق باشیم ، بازیکنانی مانند آن داریم. نباید کسانی باشند که بد اخلاق هستند یا انرژی تیم را از بین می برند. “

این بازیکن هلندی 24 ساله در سپتامبر 2020 با قراردادی 35 میلیون دلاری از آژاکس به منچستریونایتد پیوست ، اما در کنار پل پوگبا و برونو فرناندز در اولین فصل حضورش در این باشگاه ، نتوانست خرج زندگی خود را تامین کند. در فصل دوم نیز هیچگونه بهبودی در وضعیت او مشاهده نشده است. او در سه مسابقه تنها 141 دقیقه بازی کرده است که بسیاری را بر این باورند که می خواهد در ژانویه از شیاطین سرخ جدا شود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial