هفت موضوع در مورد قانون جذب که واقعاً می خواهید… بد

درباره بررسی کالای کتاب الکترونیکی قانون جذب و اینکه چگونه می‌توانید آن را بهبود بخشید، بیشتر بیاموزید. قوانین کیهان بر وجود ما حاکم است، و وقتی شروع به یادگیری در مورد آنها می کنیم و عمداً با آنها به نفع خود کار می کنیم، می توانیم بیشتر آنچه را که دوست داریم و آنچه را که دوست نداریم کمتر ببینیم. اگر می خواهید تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید، باید با ایجاد آن تغییرات، در درون خود شروع کنید. مسئله این است که شما ممکن است ذهنیت مناسب، ابزارهای مناسب و حتی دانش تجسم را داشته باشید، اما چیزی که باید از خود بپرسید این است که آیا واقعاً از LOA به درستی استفاده می کنید یا خیر.

به زبان ساده، ما باید به آنچه که قانون بیان می‌کند در ارتباط با بهره در داخل برای تحویل شما به همه ما اعتماد کنیم، ممکن است در مورد نیاز بدانیم یا شاید مواردی را ایجاد کنیم که منجر به رضایت ما شود. تغییر بیرونی یک شغل درونی است – تغییر نامرئی و مرئی به دنبال خواهد داشت! در واقع مطالعات علمی اخیر شروع به تأیید آنچه ادیان باستانی برای هزاران سال می گویند، این است که واقعیت صرفاً محصول ذهن شماست و اگر طرز تفکر خود را تغییر دهید، می توانید واقعیت خود را تغییر دهید. "راز" و آثار دیگر در مورد قانون جذب نشان می دهد که چگونه می توان از قدرت ذهن برای تغییر زندگی خود و حتی جهان استفاده کرد! هیپنوتیزم: هیپنوتیزم یکی دیگر از روش های شناخته شده ارتباط با ضمیر ناخودآگاه شما و کمک به توسعه قدرت ذهن است. اگر به تمرین ادامه دهید، تجسم می تواند این توانایی های نهفته را آشکار کند و قدرت ذهن شما را حتی بیشتر افزایش دهد. وقتی در مورد توسعه قدرت ذهن صحبت می کنیم، منظور ما در واقع باز کردن توانایی های بالقوه روانی است که در هر فرد وجود دارد و شروع به دسترسی به پتانسیل آن 90 درصد مغز است که ما هر روز از آن استفاده نمی کنیم.

همه ما به اجازه نیاز داریم.

تصور می شود که انسان ها هزاران سال پیش از این قدرت ذهنی تقویت شده برخوردار بودند، اما سرکوب شد و در اعماق ذهن قفل شد. 2010 مسیر خود ما بعداً به طور دائمی با نیروی الکتریکی در افکار ما، درون همه ما شکل می گیرد. همه ما به اجازه نیاز داریم. اجازه انجام دادن، خواستن، شخصی بودن که می دانیم در درون ما زندگی می کند. فرد ممکن است نقص هایی داشته باشد اما برای شما مناسب است. ایمان خود ما به قانون جذب ممکن است همه ما را در جهت هر یک از اهداف نتیجه گیری خود آگاه کند، صرف نظر از اینکه نمی فهمیم چگونه یا شاید یک بار قادر به انجام هر یک از اهداف خود هستیم.

"شما می توانید کهکشان شخصی خود را همانطور که پیش می روید بسازید" (وینستون چرچیل 1874 برای شما تا 1965) آنچه مهم است که اطلاعات مربوط به آنچه که قانون بیان می کند مرتبط با علاقه به همه ما می دهد این است که ما می توانیم هر یک از نمونه های خود را تنظیم کنیم. وجود مابسیاری از ذهنیت من مرا عقب نگه می داشت. اما وقتی متوجه شدم، انتقال واقعیت، دانش کاملاً جدیدی بود، اطلاعات کاملاً جدیدی برای من. این واقعیتی که انسان ها ادعا می کنند و به آن می چسبند، امری دلبخواه است. پس از چند هفته تمرین تجسم، احساس خواهید کرد که دوباره دور هم جمع شدن کار درستی است. اگر بتوانید این را به صورت آنلاین بازاریابی کنید، می توانید این کار را انجام دهید، شاید یک وب سایت داشته باشید و بازاریابی مقاله و برخی کارهای سئو را انجام دهید تا به صورت آنلاین کار کند. بنابراین شما یک انتخاب دارید… اما آیا به این موضوع فکر بیشتری کرده اید؟ در واقع، شما تمرکز و توجه کافی را به این فکر منفی در ذهن خود اختصاص می دهید و آن را به همان روشی که افکار مثبت را تقویت می کنید، تقویت می کنید. بنابراین، حتی اگر روی ترفیع تمرکز کنید، قانون جذب نمی تواند آن را به سرعت به شما برساند زیرا میل شما نیز با رنج دیگران همسو است.

حتی می‌توانید از قبل دفترچه‌ای بسازید که حاوی تصاویری از همه چیزهایی است که می‌خواهید نشان دهید تا به تمرکزتان کمک کند. این فیلم ها همچنین به از بین بردن احساسات منفی کمک می کنند و به شما کمک می کنند تا شجاعت و قدرت مثبت به دست آورید. به علاوه، این نوع تاکیدات روزانه می تواند به شما کمک کند به عمیق ترین منابع قدرت و بهبودی خود دسترسی پیدا کنید. فیلم های ذهنی با مفهوم تجسم، قانون جذب و قدرت تفکر مثبت مرتبط هستند. به عبارت دیگر، تصویرسازی ذهنی، انگیزه عمل اعتماد به توانایی ما را برای دستیابی به یک هدف، باورهای موفقیت و حالت‌های عاطفی مثبت که با تجلی، در نتیجه خواسته‌ها همسو هستند، افزایش می‌دهد. متخصص پزشکی. مارتین لوتر کینگ 1929 برای شما تا 1968). در داخل قرار دادن آنچه که قانون بیان می کند مرتبط با بهره، ما باید احساس کنیم که ممکن است در مورد نیاز بدانیم احتمالا برآورده خواهد شد. مممم، ممکن است کسی بخواهد در تجارت طراحی خود شش چهره بسازد، اما ممکن است متوجه نشود که باور دارد که آنها، شماره یک، باید واقعا سخت کار کنند تا شایستگی این پول را داشته باشند.

اگر فرشته شماره 777 را می بینید یکی از بهترین نشانه های خوش شانسی است! همچنین تعدادی از کلمات وجود دارد که افرادی که در مورد این قانون نمی دانند یا درک نمی کنند برای توصیف آن استفاده می کنند. وقتی به دیگران این باور را می‌دهید که مطمئن هستید و سرشار از انرژی هستید، دوستان بیش‌تری خواهید داشت و شانس بیشتری برای ملاقات دائمی افراد مختلف خواهید داشت. دیدگاهی که ما در زندگی می بینیم و کارهایی که انجام می دهیم، نحوه واکنش ما به دیگران را منعکس می کند. از آنجایی که راه توسعه قدرت ذهن شما این است که ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود را به هم متصل کنید، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه می توانید به این پیوند دست یابید. اگر به یک هیپنوتیزم کننده یا هیپنوتیزم کننده حرفه ای مراجعه کنید، آنها با اطمینان از آرامش کامل شما شروع می کنند و سپس پیشنهاداتی را به ضمیر ناخودآگاه شما ارائه می دهند که وقتی از خواب بیدار می شوید به یاد می آورد. یکی از دلایل اصلی که افراد شروع به آزمایش با LoA می کنند، تلاش برای جذب پول بیشتر به زندگی خود است. من به شما قول می دهم که وقتی دلایلی برای احساس شادی در چیزهای کوچک می بینید – چه شوخی کردن با نزدیک ترین دوستانتان، رقصیدن در اتاق نشیمن با آهنگ های مورد علاقه تان، یا پیدا کردن دلایلی برای اینکه شغلتان برکت است.

من خیلی چیزهای زیادی پیدا کردم، اما فقط توجه کردن به آن کلمات کوچک یک راه واقعا عالی برای تشخیص باورها و نشستن و تفکر در آنها است. قضاوت و داستان سرایی مانع از اتفاقات واقعی در لحظه می شود. یا "از این لحظه استفاده کنید زیرا شگفت انگیز است" تا از اکنون بهترین استفاده را ببرید؟ما اکنون از سال 2008 این را آموزش می دهیم و هرگز کسی را از طریق برنامه خود نداشته ایم که آگاهانه آن را کانالیزه نکرده باشد. زندگی من کاملاً تغییر نکرده است، اما جملات تاکیدی به من کمک کردند تا کارهای کوچکی را که برای ماه‌ها در فهرست کارهایم بوده‌اند، به پایان برسانم، و همچنین باعث شده احساس بهتری در مورد مهارت‌های خودم داشته باشم. این تنها راه برای باور به خود و همه چیزهایی است که باید برای دیگران فراهم کنید. نوجوان بودن کار ساده ای نیست. واقعیت ساده این است که تجسم کار می کند! واقعیت واقعی این است، صرف نظر از اینکه چقدر ممکن است شک داشته باشید، واقعیت بزرگ جهانی این است که دنیای درونی شما تجلی فوری دنیای بیرونی اطراف شماست.

شما واقعیت خود را با ماهیت ارتعاشاتی که دائماً در حال تنظیم آن هستید ایجاد می کنید. سطوح مختلفی از ارتعاش وجود دارد و ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب می کنند. در دوران نوجوانی باید برای هر کاری آماده باشید. جذاب کردن دوستان در دوران نوجوانی هرگز ساده نیست. داشتن نگرش خوب و کنترل زندگی خود کاری است که یک نوجوان باید انجام دهد. شاید روز سختی را پشت سر می گذارید، لاستیک شما پنچر شده است، یا شاید کسی با شما ناعادلانه رفتار کرده است.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکورکانادابهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial