نوکیا نسخه جدید تلفن آجری کلاسیک 6310 خود – Zomit را روانه بازار کرد


امروز چنین اخباری در فضای مجازی منتشر شد که بوی نوستالژی می دهد. بر اساس گزارشات ، نوکیا پس از دو دهه فروش مدل اصلی ، نسخه به روز شده از تلفن آجری کلاسیک 6310 خود را روانه بازار می کند.

به گزارش Nypost ، 6310 در مارس 2001 راه اندازی شد و به یکی از محبوب ترین دستگاه هایی تبدیل شد که تا کنون توسط شرکت مخابراتی فنلاند تولید شده است. صاحبان این تلفن آن را به دلیل طراحی محکم و باتری طولانی مدت آن ستایش می کنند. دو ویژگی نیز در نسل جدید این گوشی ذکر شده است.

در حالی که بسیاری از تلفن های همراه مدرن هنگام افتادن خراب می شوند ، نوکیا ادعا می کند که 6310 جدید به اندازه کافی قوی است تا در برابر ضربه های سنگین مقاومت کند! در حال حاضر یکی از مشکلات گوشی های هوشمند این است که باتری آنها به سرعت تخلیه می شود ، سازنده نسل جدید تلفن های Nokia Brick می گوید ، لازم نیست همیشه برای کارکردن این دستگاه به سوکت شارژ نزدیک باشید زیرا باتری آن بسیار طولانی است زندگی نوکیا می گوید این گوشی می تواند بین سه بار شارژ تا سه هفته دوام بیاورد.

اما در حالی که عمر طولانی باتری و طراحی مقاوم دستگاه باقی مانده است ، برخی از مشخصات برای مدل جدید تغییر کرده است.

نوکیا 6310

مقالات مرتبط:

6310 اصلی دارای صفحه نمایش 1.8 اینچی بود که اکنون با 2.2 اینچ و دوربین و حافظه بیشتر اضافه شده است. همچنین این گوشی در رنگ های مختلف موجود خواهد بود.

طرفداران تلفن نوکیا با شوق به بازگشت آن در توییتر واکنش نشان دادند.

یک نفر گفت:

تلاش های زیادی توسط نوکیا برای بازگشت زمان به عقب صورت گرفته است … بازگشت کلاسیک!

دیگری نوشت:

بله ، 6310 احتمالاً آخرین گوشی بود که واقعاً “به عنوان یک تلفن” عمل می کرد و احتمالاً به این بهانه فروش خوبی داشت. مردم به اندازه کافی به روزرسانی آیفون را دریافت کرده اند تا پس از 18 ماه گوشی های خود را غیرقابل استفاده کنند.

نوکیا 6310

در واقع ، این تلفن ممکن است مخاطبی از افراد پیدا کند که مشتاق هستند زمان صرف شده در استفاده از تلفن را کاهش دهند. با این حال ، 6310 هنوز هم یک بازی مار با تکنولوژی کم است که کاربران اصلی را ساعت ها مشغول می کند. در حال حاضر ، نوکیا اعلام کرده است که 6310 جدید در ابتدا برای مشتریان در انگلستان با قیمت 59.99 (82 دلار آمریکا) در دسترس خواهد بود. هنوز مشخص نیست که وی پس از ترک سمت خود چه خواهد کرد.

نظر شما در مورد بازگشت 6310 چیست؟ آیا خاطره ای در این رابطه دارید؟

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel