ناگلزمن: با تمام قوا به مصاف بارسلونا خواهیم رفت


به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ به عنوان اولین تیمی که امتیاز لازم را کسب کرده است، صعود خود به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده و فردا در دیداری رسمی میزبان بارسلونا خواهد بود. از طرفی بارسا برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باید با برد از بازی بیرون بیاید. البته، اگر بنفیکا مقابل دینامو کیف مقاومت کند، بارسا می تواند راه زیادی را طی کند.

گفته می شود یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ قصد دارد به برخی از ستاره هایش استراحت بدهد.

سرمربی موفق و جوان بایرن در نشست خبری این بازی گفت:بارسلونا بازیکنان کلاس جهانی دارد و آنها تحت فشار هستند تا در بازی فردا پیروز شوند. آنها باید برنده شوند و من می دانم که برای پیروزی دست به هر کاری می زنند. سه امتیاز برای ما مهم است، هدف ما حذف بارسا از جام حذفی است.” ما برای برد به بایرن خواهیم رفت، اما من هنوز بارسا را ​​یکی از نامزدهای جام می بینم.”

ناگلزمن ادامه داد:لاماسیا (آکادمی بارسا) همچنان به تولید بازیکنان با کیفیت خوب ادامه می دهد. اگرچه بارسا تیمی نیست که سه یا چهار سال پیش بود، اما به نظر من آنها هنوز تیم قدرتمندی هستند و مجموعه ای عالی از بازیکنان دارند. به عنوان مثال، در هافبک بارسا فرانکی دی یونگ یکی از بهترین ها در جهان است و در مجموع من این تیم را در مسیر درستی می بینم.ژاوی به تازگی مربی بارسا شده است و مدت زیادی است که با این تیم کار نکرده فقط در چند بازی که انجام داده ام. دیدم پرس بارسا بهتر شده است. آنها در این زمینه بسیار فعال تر شده اند، اما از طرف دیگر، فضای پشت مدافعان آنها را بیش از گذشته آزاد می کند، زیرا پوشاندن همه مکان ها دشوار است. بازی عالی خواهد بود.”

وضعیت لئون گورتزکا: « لئون بدشانس بود و نتوانست دوباره تمرین کند. البته برای بازی فردا در دسترس نخواهد بود. سرژ گونابری نیز در جریان بازی مقابل دورتموند از ناحیه همسترینگ آسیب دید و فردا به میدان نخواهد رفت.

سیستم چرخش:ما با تمام توان مقابل بارسا بازی خواهیم کرد و بهترین تیم موجود را می فرستم. از این نظر، بنفیکا راحت است.”

غایب:ما مطمئناً گورتزکا، گنابری، کیمیش، چوپو موتینگ و سابیتزر نخواهیم داشت.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial