میلان 1 – 2 لیورپول; خداحافظ اوایل روسونری


به گزارش “ورزش سه”، مرسی سادس که در لیگ قهرمانان استثنایی این فصل حضور داشت، امشب بازی باخت مقابل میلان را به برتری 1-2 تبدیل کرد تا روسونری در گروه خود چهارم شود.

در دقیقه اول اتفاق خاصی نیفتاد و اولین فرصت لیورپول برای انتقال اکسیلد چمبرلین از نقطه کرنر ایجاد شد اما ضربه سر ابراهیم کوناته دقیق نبود و میلان از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در اواسط نیمه اول میلان گل اول را به ثمر رساند. ارسال براهیم دیاز از کرنر با توپ اشتباه آلیسون بیکر دفع شد و روی ریباند فیچیو توموری به وجود آمد که از این اشتباه استفاده کرد و با یک ضربه دقیق دروازه لیورپول را باز کرد.

لیورپول تلاش کرد تا آن را جبران کند و خیلی زود توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما دیویک اوریگی وارد زمین شد و ضربه محکم او با واکنش کوبنده دروازه بان روسونری مواجه شد.

اما پس از آن لیورپول به تساوی رسید. شوت راست اکسیلد چمبرلین توسط مایک مگنون مهار شد، اما محمد صلاح در ریباند در بهترین میدان قرار گرفت و با یک ضربه دقیق به طاق دروازه در خانه برابر میلان مساوی کرد. دیگر اتفاق خاصی نیفتاد و هر دو تیم 1-1 مساوی کردند و به رختکن رفتند.

لیورپول نیمه دوم را خوب آغاز کرد و در دقیقه 53 توسط محمد صلاح به گل دوم رسید اما ضربه ستاره مصری از زاویه سخت با پاسخ مگنون همراه شد.

اما چند دقیقه بعد لیورپول گل دوم را به ثمر رساند. روی اشتباه عجیب توموری، سادیو مانه فرصتی به سمت چپ داشت و ضربه او را مایک میگنون دفع کرد، اما ریباند اوریگی بود که با ضربه سر دروازه را باز کرد.

دیووک اوریگی باز هم در گوشه زمین این بار روی پاس نبی کیتا در دقیقه 69 فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او کاملا از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد، دیووک اوریگی یک فرصت عالی دیگر برای باز کردن دروازه داشت، اما ضربه سر او کمی فراتر از تیر دروازه به بیرون رفت.

در پایان مسابقه، فرانک کاسیر در موقعیت تک به تک مغلوب آلیسون بیکر شد و از طرف دیگر چمبرلین شانس بسیار خوبی برای شکست دادن لیورپول با همین نتیجه 1-2 در سن سیرو داشت. ، میلان.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel