معرفی هارد دیسک های داخلی توشیبا-زومیت


توشیبا یکی از پیشگامان صنعت حافظه های ذخیره سازی است و در این زمینه نیازی به تمجید ندارد. شرکت ژاپنی دیسک سخت خارجی و فضای داخلی خود را برای مصارف مختلف می سازد تا کاربران بتوانند با توجه به نیازهای صنعتی یا داخلی خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

هارد دیسک های داخلی توشیبا در دسته های مختلفی قرار می گیرند ، مانند حافظه سیستم نظارت ، حافظه جریان ویدئو ، حافظه سیستم دسکتاپ یا لپ تاپ ، حافظه متصل به شبکه و حافظه متمرکز بر عملکرد. به طور طبیعی ، جزئیات و تفاوت سخت افزاری این محصولات می تواند انتخاب را برای بسیاری از خریداران دشوار کند. در مقاله زیر چهار مدل هارد داخلی توشیبا را معرفی می کنیم.

توشیبا X300

هارد داخلی توشیبا X300

توشیبا هارد داخلی X300 را با تمرکز ویژه بر عملکرد تولید می کند. این حافظه می تواند برای طیف گسترده ای از سیستم های حرفه ای و بازی مورد استفاده قرار گیرد. توشیبا می گوید X300 از قطعات سخت افزاری قدرتمندی شامل 512 یا 256 مگابایت بافر (بسته به مدل) استفاده می کند تا عملکرد مورد نیاز برای سیستم های رده بالا را ارائه دهد.

بافر یک حافظه یکپارچه بر روی یک دیسک سخت است که برای ذخیره موقت داده ها در حالی که داده ها به/از دیسک سخت منتقل می شوند ، استفاده می شود. مقدار حافظه پنهان در هارد دیسک های مدرن بین 8 تا 256 مگابایت متغیر است. اما برای SSD می تواند تا 4 گیگابایت باشد. حداکثر اندازه بافر لزوماً به معنی عملکرد بهتر یا سرعت هارد دیسک نیست و توصیه می کنیم اگر در انتخاب بین دو یا چند مدل هارد مردد هستید ، ابتدا تعداد دور در دقیقه را ترجیح دهید. قیمت آن را اولویت دهید. محصول.

توشیبا برای کاهش ارتعاشات از فن آوری استاتیک پلاستر استفاده می کند هارد دیسک برای افزایش ثبات و دقت دستگاه در حین انجام عملیات خواندن و نوشتن استفاده می شود. از سوی دیگر فناوری پویای توشیبا یک الگوریتم مدیریت تخصیص حافظه نهان برای عملیات خواندن و نوشتن است که توشیبا مدعی است می تواند عملکرد برنامه های حرفه ای را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

هارد داخلی توشیبا X300 دارای ابعاد 26.1 در 101.6 در 147 میلی متر است و وزن آن بسته به ظرفیت خرید 663 گرم تا 720 گرم است. توشیبا X300 از اتصال SATA با سرعت 6Gbps ، ضریب 3.5 اینچی و سرعت دیسک مغناطیسی 7200 دور در دقیقه استفاده می کند. شما می توانید این هارد را در نسخه های 14 و 16 ترابایت (با بافر 512 مگابایت) و 4 ، 6 ، 8 ، 10 و 12 ترابایت (با بافر 256 مگابایت) تهیه کنید.

توشیبا ادعا می کند که X300 تا 600000 ساعت استفاده می کند. نرخ خطای برگشت ناپذیر آن یک بیت در 100 تریلیون بیت داده با متوسط ​​تأخیر در حدود 4.17 میلی ثانیه است. با این مشخصات ، Toshiba X300 را می توان برای ایستگاه های کاری رومیزی قدرتمند ، رایانه های شخصی همه کاره ، رایانه های بازی ، رایانه های با کارایی بالا و رایانه های شخصی خانگی با برنامه های رسانه ای استفاده کرد.

توشیبا N300

هارد داخلی توشیبا N300

توشیبا هارد های NAS (Network Attached Storage) را با تمرکز بر دوام و عملکرد طولانی مدت ، شامل نسخه های مختلف N300 ، راه اندازی کرده است. ژاپنی ها ادعا می کنند که هارد داخلی توشیبا N300 را برای پاسخگویی به نیازهای برنامه های 24 ساعته و 7 روز در هفته برای سیستم های شخصی ، شرکت ها و مشاغل طراحی کرده اند ، از جمله کنترل بازیابی خطا ، کنترل دما ، فناوری کش پویا ، و بیشتر. صفحه ثابت (برای کاهش ارتعاش سخت افزار در حین عملیات خواندن و نوشتن).

هارد داخلی توشیبا N300 از چندین درایو با ظرفیت 1 تا 8 هارد پشتیبانی می کند. توشیبا می گوید استفاده از سنسورهای ارتعاش چرخشی (RV) در این هارد دیسک آن را برای استفاده در چنین سیستم هایی به منظور کاهش احتمال ضربه های ارتعاشی بهینه کرده است.

N300 دارای ابعاد 26.1 در 101.8 در 147 میلی متر ، دارای فاکتور 3.5 اینچی و دیسک مغناطیسی است که در 7200 دور در دقیقه می چرخد. توشیبا N300 در ظرفیت های 4 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 16 ترابایت تولید می شود. هر دو مدل 14 و 16 ترابایت از بافر 512 مگابایت استفاده می کنند. در حالی که سایر مدلها از بافر 256 مگابایتی استفاده می کنند. رابط SATA امکان انتقال اطلاعات با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه را فراهم می کند. بسته به ظرفیت ، وزن هارد دیسک ها از 693 تا 720 گرم متغیر است. به گفته توشیبا ، عمر این مدل از هارد داخلی بین یک میلیون تا یک میلیون تا 200 ساعت خواهد بود.

هارد داخلی توشیبا N300 را می توان به عنوان فضای ذخیره سازی متصل به شبکه ، رومیزی و سرور RAID ، ذخیره سرور چند رسانه ای ، ذخیره سازی ابری شخصی و ذخیره سازی مشاغل کوچک استفاده کرد.

توشیبا S300

هارد داخلی توشیبا S300

این روزها اکثر دفاتر ، ادارات و حتی خانه ها از سیستم ها و دوربین های نظارتی استفاده می کنند و حافظه ذخیره سازی بخش مهمی از چنین سیستم هایی است. توشیبا در حال بررسی چنین برنامه هایی است و هارد داخلی S300 را برای نظارت بر سیستم ها می فروشد. یکی از ویژگیهای کلیدی S300 پشتیبانی از حداکثر 64 دوربین نظارتی با وضوح بالا و دوام آن در برنامه های 24 ساعته و 7 ساعته است ، که آن را برای استفاده در مقیاس بزرگ انتخابی عالی می کند. علاوه بر این ، S300 با DVR ها ، NVR ها ، سرورهای ویدئویی و سیستم های مدیریت ویدیو سازگار است تا طیف وسیعی از نیازهای هارد دیسک داخلی را برآورده کند.

Toshiba S300 را می توان در سیستم های دارای چند درایو (حداکثر 8 هارد دیسک) استفاده کرد و سنسورهای ارتعاش دوار (RVs) عملکرد بهینه و قابل اعتماد دیسک سخت را در چنین سیستم هایی تضمین می کند. فناوری پویای پنهان نیز در این مدل وجود دارد تا عملیات خواندن و نوشتن را به صورت کاملاً بهینه انجام دهد. هارد های داخلی توشیبا در ظرفیت های یک ترابایت با بافر 64 مگابایت ، 2 و 4 ترابایت با بافر 128 مگابایت و بافر 6 ترابایت با بافر 256 مگابایت در دسترس هستند. به گفته توشیبا ، هارد دیسک داخلی S300 تا یک میلیون ساعت کار می کند.

S300 از ابعاد استاندارد هارد داخلی توشیبا پیروی می کند. این هارد دیسک 26.1 در 101.8 در 147 میلی متر از فاکتور فرم 3.5 اینچی استفاده می کند. اتصال SATA امکان انتقال اطلاعات با حداکثر سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه را فراهم می کند. دیسک مغناطیسی S300 بسته به ظرفیتی که کاربر انتخاب می کند در دور 5400 یا 5700 دور در دقیقه می چرخد ​​و بسته به ظرفیت انتخاب شده از 440 تا 720 گرم وزن دارد.

به دلیل ماهیت عملکردی S300 ، میانگین تاخیر آن کمی بیشتر از سایر مدل ها است و به 5.5 میلی ثانیه می رسد. از سوی دیگر ، حساسیت مواد جمع آوری شده توسط سیستم نظارت حکم می کند که یک خطای کوچک در سخت افزار مورد استفاده در این سیستم ها وجود دارد و جزئیات مواد ثبت شده حفظ می شود. توشیبا می گوید که در طراحی S300 به این نکته توجه ویژه ای شده است. S300 به ازای هر 100 تریلیون بیت داده خوانده شده یک بیت خطای غیر قابل بازیابی دارد.

سیری ام جی

هارد داخلی توشیبا سری MG

توشیبا از یک طرح مبتنی بر گاز هلیوم برای بهبود عملکرد دیسک های مغناطیسی برای طراحی هارد دیسک های داخلی سری MG استفاده کرد. با استفاده از جوشکاری لیزری دقیق توشیبا ، گاز هلیوم درون مکانیزم هارد دیسک 9 دیسک بسته می شود تا اصطکاک آیرودینامیکی را کاهش داده و عملکرد دستگاه را برای برنامه های زیرساختی ابری و سرورهای داده کاهش دهد. وجود سنسورهای RV همچنین بهینه سازی عملکرد هارد دیسک در چندین درایو کمک می کند.

سری MG با ابعاد 26.1 101 101.8 x 147 میلی متر ، ضریب فرم 3.5 اینچ و سرعت چرخش 7200 دور در دقیقه به فروش می رسد. این سری دارای حجم بافر 256 مگابایت (268 مگابایت) است و در ظرفیت های 12 و 14 ترابایت در دسترس است. وزن خانواده MG حداکثر 720 گرم است و عمر توشیبا 2.5 میلیون ساعت است. مانند سه محصول دیگر ، سری MG از اتصال SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه برای انتقال داده استفاده می کند.

محصولات MG برای استفاده در زیرساخت های مقیاس ابری ، مراکز داده مبتنی بر نرم افزار ، زیرساخت های فایل و شیء و سرورها و سیستم های حساس به کسب و کار مناسب است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel