مایکروسافت قیمت و ویژگی های Office 2021 را اعلام کرد


مایکروسافت مجموعه Office 4 را در اکتبر 2021 منتشر می کند و امروز ویژگی ها و قیمت آن را اعلام کرد. Office 2021 برای دسترسی به مشاغل و کاربرانی طراحی شده است که مایل به عضویت در این مجموعه نرم افزار نیستند.

مجموعه Office 2021 همزمان با ویندوز 11 منتشر می شود. نسخه های خانگی و دانشجویی شامل Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Microsoft Thames است و 150 دلار قیمت دارد. مجموعه آفیس همچنین دارای نسخه خانگی و تجاری است که نرم افزار Outlook را به این برنامه ها اضافه می کند و امکان استفاده تجاری را نیز فراهم می کند. هزینه این مجموعه 250 دلار است.

Office 2021 شامل قابلیت های همکاری Microsoft 365 ، ویرایش مشترک ، پشتیبانی OneDrive و حتی ادغام با Microsoft Thames است. این نسخه دارای طراحی جدیدی است که ظاهر برگه ها را تغییر می دهد ، گوشه های پنجره ها را گرد می کند و طیف رنگی ویندوز 11 را برای این نرم افزار به ارمغان می آورد.

ویژگی های مایکروسافت 365 که در آفیس 2021 اضافه شده است شامل ویژگی های مدرن اکسل ، سفارشی سازی پاورپوینت و پشتیبانی ترجمه در Outlook است.

نسخه جدید Word 2021 شامل پشتیبانی از قالب OpenDocument (ODF) 1.3 ، یک برگه جدید Draw و بهینه سازی برای افزایش قدرت نرم افزار است. Excel 2021 از توابع XLOOKUP ، LET و XMATCH و آرایه های پویا پشتیبانی می کند. پاورپوینت 2021 قابلیت ضبط اسلایدشو ، طراحی مجدد نقاشی های دستی ، ترتیب اطلاعات برای خواندن صفحه و قالب سند باز (ODF) 1.3 را به ارمغان می آورد.

هزینه اشتراک بالاترین برنامه مایکروسافت 365 70 دلار در سال یا 7 دلار در ماه است. اگر برنامه خانوادگی دارید ، می توانید تا 100 دلار در سال یا 10 دلار در ماه برای حداکثر 6 نفر پرداخت کنید. این هزینه برای رایانه های شخصی ، مک و موبایل Word ، Excel ، PowerPoint ، Access ، Publisher ، OneNote ، Outlook ، OneDrive ، Microsoft Editor و Microsoft Family Safety است.

Office 2021 درست در ویندوز 11 در 4 اکتبر منتشر می شود. مایکروسافت می گوید مجموعه نرم افزارها بر روی آخرین سه نسخه ویندوز 11 ، ویندوز 10 و macOS کار خواهند کرد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances