لینک سازی خارجی: این است کاری که حرفه ای ها انجام می دهند

با توجه به اهمیت این موضوع مواردی را بیان می کنیم که به کمک آن بتوانید این دو را از هم تشخیص دهید. در مواردی که از شما لینک خریداری شود و به صورت تبلیغ برای سایت دیگه لینک سازی شود، باز هم باید جریمه آن را شما بپردازید، پس این گونه لینک ها را نوفالو کنید تا فقط کاربرانی که مستقیم به سایت وارد می شوند روی لینک ها کلیک کنند. یک روش از لینک سازی خارجی که به PBN معروف است باعث رشد سریع تر سایت شما می شود البته اگر به شکل درست انجام شود. لینک سازی خارجی با کمک روشهای مختلفی انجام میشود که در ادامه ما به این روشها اشاره میکنیم و در رابطه با این روشها بیشتر توضیح خواهیم داد. به روش های مختلفی می شه لینک های شکسته یا Broken Link ها را تشخیص داد که در ادامه به چند مورد اشاره می کنم. از جمله back link تصویر/ dofollow، nofollow، متن و غیره. همچنین لازم است بدانید که لینکها دو نوع هستند: Follow و NoFollow، لینکهای فالو، توسط رباتها دنبال میشوند و در فرایند سئو دارای اهمیت میباشند.

بعد از تهیه استراتژی لینک سازی خارجی لازم است تا از ابزارهایی حرفهای و معتبر برای بررسی میزان پیشرفت خود استفاده کنید. برای شناسایی لینک های خارجی بهتر است آنها را پررنگ کنید و از قسمت های دیگر متن جدا کنید. در سایت ایکس سئو : بهترین روش های لینک سازی خارجی خارجی هم به مجموعه فعالیت هایی داره که سایت را از بیرون و غیر مستقیم تقویت می کند مثل بک لینک ها. یک سایت با قدرت مثل SoundCloud خیلی تاثیر بیشتری روی سایت شما خواهد داشت تا 10 لینک بی ارزش و ضعیف. اشاره به محتوایی داره که متعلق به دیگران و شما در سایت خود استفاده می کنید مثل لینک هایی که از Aparat به صورت Embed در سایت ها استفاده میشه یا ویجت های نمایش ارز و طلا که پیشنهاد می کنم به صورت نوفالو باشه. هزینه می تواند زمانی باشد که شما برای به روزرسانی وب سایت خود کنار می گذارید؛ به عنوان مثال شما به جای خرید بکلینک از سایت های پر از محتوا و به روز، می توانید چند سال به صورت مرتب سایت را به روز کرده و بازدید کننده جذب کنید.

سعی کنید با تولید محتوای خلاقانه و منحصر به فرد، به محتوای خود اعتبار بدهید تا علاقه مخاطبان به سایت شما افزایش یابد. به طور کلی این نوع لینک سازی یعنی ایجاد محبوبیت به کمک سایت های دیگر که این کار با تائید و ارتباط گرفتن از سایت های دیگر، انجام می شود؛ بنابراین اگر می خواهید از این طریق رتبه خود را بهبود ببخشید؛ بهتر است برای جلب رضایت گوگل از سایت های دیگر به سایت خودتان، لینک بدهید که این کار با روشهای مختلفی، انجام می شود. در لینک سازی طبیعی کار شما خیلی سخت تر و زمان بیشتری را می طلبد زیرا این لینک ها به صورت طبیعی و در طی مدت زمان طولانی شکل می گیرند، ولی در لینک سازی مصنوعی شما به صورت دستی در سایت های مرتبط و غیر مرتبط لینک دهی انجام می دهید تا سایت خود را با سرعت بیشتری در نظر گوگل معتبر نشان دهید.

طراحی سایت در شیراز به عنوان یکی از بهترین مراکز اختصاصی طراحی سایت در کشور تلاش می کند روز به روز خدمات بهتری را به شما ارائه دهد.امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم به نیازهای شما پاسخ دهیم. در لینک سازی خارجی نیز هم به همین شکل بوده و شما از سایت های معتبر دیگر برای خود لینک سازی می کنید و به همین سبب گوگل اعتماد بیشتری به شما می کند. این ابزار نه تنها سایت های اسپم را نشان میده بلکه دامین و پیج اتوریتی سایت یا همان قدرت دامنه و صفحه سایت را نیز نشان می دهد که می تواند برای انتخاب سایت های با قدرت بالا به شما کمک کند. همچنین می توانید مطمئن شوید که وب سایت های دیگر سایت شما را به خوبی توصیف می کنند. هدف لینک سازی خارجی این است که وب سایت های دیگر به شما لینک بدهند و یا در سایت خود به سایت آن ها لینک دهید. Th is po​st h​as  been w ri​tten by GSA Con​tent  G en᠎er ator ᠎DEMO.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین مشاور کنکورکاناداخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما