قرص های ضد کرونر مرک خطر بستری شدن یا مرگ در بیمارستان را به نصف می رسانند


داروی ضد ویروسی Merck & Rijbeck Biotherapeutics mulnopiravir در مرحله سوم آزمایش بالینی به نتایج امیدوارکننده ای دست یافت و بستری شدن یا مرگ و میر در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب را تقریباً 50 درصد کاهش داد. مرک به دنبال مجوزهای استفاده اضطراری از قرص های ضد کرونر خود است.

تجزیه و تحلیل اولیه آزمایشات بالینی فاز سوم نشان می دهد که تقریبا 7.3 درصد از افرادی که داروی مولنوپیراویر را دریافت کرده اند ، پس از 29 روز مصرف دارو در بیمارستان بستری شده اند. در مقابل ، 14.1 درصد از افرادی که دارونما دریافت کردند در آن مدت در بیمارستان بستری شده یا فوت کردند.

در بین افرادی که مولنوپیراویر دریافت کرده بودند هیچ موردی وجود نداشت ، اما هشت نفر در گروه دارونما در طول مطالعه جان خود را از دست دادند. همه 775 داوطلب شرکت کننده در این مطالعه مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب بودند و به طور تصادفی تا 5 روز پس از شروع علائم به قرص کرونر یا دارونما اختصاص داده شدند.

شرکت کنندگان در آزمایش ، واکسن دریافت نکرده بودند و همچنین حداقل یک بیماری زمینه ای داشتند که خطر بروز علائم را افزایش می دهد. شایع ترین عوامل خطر برای چاقی شامل چاقی ، سن بالای 60 سال ، دیابت یا بیماری های قبلی است.

طبق این مطالعه ، زمان بروز علائم و همچنین عوامل موثر بر اثربخشی قرص های Corona Merc نبود. علاوه بر این ، داروهای خوراکی این شرکت در برابر انواع سویه های دلتا مثر است.

گزارش شده است که عوارض جانبی در تقریبا 10 of از گروه مولنوپیراویر و دارونما رخ داده است. در میان آنها ، 1.3 those از افرادی که از قرص ضد کرونر Merck استفاده می کردند ، به دلیل عوارض جانبی ، درمان را کنار گذاشتند ، در حالی که برای گروه دارونما 3.4 بود.

دکتر انتوچی فائوچی ، مشاور پزشکی کاخ سفید با اعلام اثربخشی مناسب این داروی ضد ویروسی ، گفت که این شرکت ها نتایج تحقیقات خود را در اختیار سازمان غذا و دارو (FDA) قرار می دهند:

“FDA داده ها را تا حد ممکن م effectivelyثر و سریع بررسی و آزمایش می کند.”

مرک می خواهد در اسرع وقت مجوز استفاده اضطراری را در ایالات متحده دریافت کرده و در سطح بین المللی به بازار عرضه کند. در صورت اعطای مجوز ، مولنوپیراویر اولین داروی ضد ویروسی خوراکی برای کووید -19 می شود. درمان ضد ویروسی فعلی ، مانند Remdesire ، به صورت داخل وریدی انجام می شود.

مرک انتظار دارد تا پایان سال جاری 10 میلیون دوره ایجاد کند که این تعداد را تا سال 2022 افزایش می دهد. باید دید آیا پس از صدور مجوز و عرضه دارو در سراسر جهان و همچنین واکسیناسیون ، آیا انسانها قادر به کنترل کرونا خواهند بود یا با انواع جدید و بحرانهای جدید کنار خواهند آمد؟

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances