فریبا: بردن تیم های قلعه نویی کار ساده ای نیستبازی سوم: اسطوره استقلال می گوید بازی گل گهر مقابل استقلال بر خلاف پیش بینی او بازی جذاب و دیدنی بود.

استقلال در آخرین دیدار خود مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی این تیم موفق شد دو بر یک پیش بیفتد و برای دومین بار در این فصل به صدر جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند. بهتاش فریبا بازیکن سابق تیم ملی گفت: در مجموع بازی عالی بود. من همان روز صبح از رادیو پیش بینی کردم که بازی خوب پیش نمی رود، اما برخلاف آنچه که گفتم، یک مسابقه جالب دیدیم. البته در پایان آن گفتگو گفتم امیدوارم پیش بینی ام اشتباه بوده باشد.»

او گفت: در این بازی همه چیز دیده شد. از تغییرات تاکتیکی گرفته تا تعویض های انجام شده و بیشتر از همه هیجانی که مشخصه این نبرد نفس گیر است. شاید اگر وریا پنالتی دوم را تبدیل به گل می کرد، استقلال با توجه به حمله به دروازه گهر می توانست در ادامه بازی از سرعت راهنما برای زدن گل های بیشتری استفاده کند. البته امروز شاهد یک قانون بسیار آماده و خوب بودیم. او جدای از دفاع و بازگشت به عقب، فقط به دلیل اینکه گل گهر را از سمت راست تحت فشار قرار می دهد، موفق به گلزنی هم شد. او تا زمانی که می توانست یکی از بازیکنان پیشرو در زمین بود و من از گلزنی برای او بسیار خوشحال بودم.

مهاجم و هافبک سابق استقلال نیز با تمجید از بازی ارسلان مطهری گفت: در مورد ارسلان باید بگویم که انصافاً بازیکنی جلوتر از اوست. توپ های تیم حریف، که برای یک مهاجم بسیار ارزشمند است.”

وی افزود: در نیمه اول می توان گفت نوبت به استقلال رسید و آنها توانستند از هر دو طرف به خصوص از جناح راست به گل گهر فشار بیاورند، اما در نیمه دوم طبیعی بود که دو بازیکن داشتی. گل خورده حریف برای جبران باخت جلو می آیند و این در همه جای دنیا عادی است.اینکه در نیمه دوم چند روز اخیر از استقلال می شنویم درست نیست.استقلال تعداد گل های نیمه دوم اگر ارسلان از زاویه بسته توپ را شوت نمی کرد و به وریا نگاه نمی کرد اوضاع خیلی فرق می کرد و یا پاسی که وریا به لیدر داد می توانست با دقت بیشتری به توپ ضربه بزند.نباید فراموش کرد که تیم حریف تیم امیر قله‌نوی هم هست و به راحتی نمی‌توان تیم‌ها را برد.»

بهتاش فریبا در خصوص مهدی پور و نقش او گفت: مهدی پور در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت اما در نیمه دوم به دلیل اینکه گل گهر بازی مستقیم داشت عملا نقشش کم شد و بیشتر روی دفاع تمرکز کرد. به غیر از این، بازی خوبی از رضوند دیدیم و در مورد ریگی باید بگویم که در کل خوب است تا زمانی که اشتباهش ثابت شود.

پیشکسوت نامدار استقلال که کاملا از شرایط تیم سابقش آگاه است، در ادامه صحبت های خود گفت: وقتی بدنسازی خود را به طور کامل زمان نگذارید در آخرین لحظات مورد حمله حریفان قرار می گیرید. یا مسعود ریگی خسته نشده بود و در بازی مانده بود، اوضاع دقایق پایانی اینطور نمی شد.”

وی درباره اشتباه ظاهری سه مدافع استقلال در دقیقه 95 بازی گفت: رشید مظاهری حرفی برای گفتن نگذاشت و بی نظیر عمل کرد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel