فرش قرمز سرخابی برای بازگشت ستاره ها


بازی سوم: دو بازیکن کلیدی فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران می توانند به محض باز شدن پنجره زمستانی به تیم های سابق خود بازگردند.

مهدی ترابی و علی کریمی دو ستاره ای هستند که بنا به دلایلی نمی توانند به کار خود در لیگ فوتبال قطر ادامه دهند، البته این احتمال برای مهدی ترابی بیشتر از علی کریمی است.

ترابی که اوایل این فصل پس از حضور سخت در قطر و تایید پیشنهاد الدحیل، در نهایت تیم العربی را برای ادامه فوتبال انتخاب کرد و با لباس قرمز به این تیم پیوست، از آن زمان تاکنون دچار مصدومیت شده است. ورود و قرنطینه در قطر. عضلات همسترینگ او به طرز عجیبی خشم او را برانگیخته است و تکرار این موضوع رابطه او را با باشگاه به عنوان یک ستاره تاثیرگذار و محوری از بین برده است.

در عین حال علی کریمی که از زمان حضورش در قطر تاکنون بازی های نسبتا خوبی را با این تیم انجام داده است، به نظر می رسد قطر با تیم بزرگ تری نسبت به زردها بازی کند زیرا تیم ملی اهداف مهم تری برای بازی دارد. و در تیم ملی شرکت کند. او سال 2022 را برای جام جهانی در نظر دارد و به همین دلیل ممکن است دوباره ایران را ترک کند و پیراهن استقلال را بر تن کند. البته شایعات جدی درباره پیوستن علی کریمی به الدحیل به گوش می رسد اما باید منتظر قطعیت این شایعه باشیم که اگر این اتفاق رخ دهد و کریمی از قطر به الدحیل سفر کند، استقلالی ها باید به تیم خود بازگردند. حداقل یک نیم فصل دیگر اردو بزنید. صبر کن. بازیکنی که از نظر آنها قهرمانی آنها در لیگ را تعیین می کند.

فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت ستاره ها

مهدی ترابی که به دلایل مختلفی از پرسپولیس جدا شد و قطعا بخشی از مشکلاتش به مدیریت باشگاه برمی گردد، به محض اینکه شایعه جدایی او از فوتبال قطر با پرسپولیس تماس گرفت و آنها برنامه ریزی اولیه برای بازگرداندن او انجام دادند. . .. ترابی بازیکنی تعیین کننده در لیگ برتر ایران بود که قهرمانی فصل گذشته اش تا حد زیادی مدیون استعداد و گل ها و پاس گل های چشمگیرش بود. طبیعتا پرسپولیسی ها که بشار رسن را از دست داده اند سخت تلاش می کنند تا او را به جمع خود بیاورند.

البته این دو بازیکن در مورد بازگشت به ایران کوچکترین اظهار نظری نکرده اند اما به هر حال باید فضا برای احتمالات باز شود. به احتمال زیاد شما به عنوان یک فوتبالیست برتر، لیگ فوتبال قطر را خیلی دوست ندارید و دوست دارید در آغوش هواداران خود به تیم محبوبی که در آن عضو هستید بازگردید.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial