فایزر و آمازون برای ایجاد راه حل های ابری برای توسعه خدمات پزشکی با یکدیگر همکاری می کنند. مبتذل


خدمات وب آمازون (AWS) و فایزر برای توسعه راه حل های مبتنی بر ابر برای تسریع توسعه، تولید و تحویل داروهای آزمایشی بالینی جدید با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

این دو شرکت بررسی خواهند کرد که چگونه قابلیت‌های AWS مانند تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین، محاسبات، ذخیره‌سازی، امنیت و ذخیره‌سازی داده‌های ابری می‌توانند در آزمایشگاه‌های Pfizer، تولید بالینی و تلاش‌های زنجیره تامین بالینی استفاده شوند.

Pfizer در حال توسعه راه حل های جدید با استفاده از خدمات وب آمازون

کاترین رنز، معاون توسعه تجارت و صنعت AWS گفت:

وسعت و عمق قابلیت‌های AWS Cloud به حمایت از تیم‌های فایزر از طریق روش‌های تحقیقاتی ایمن و نوآورانه کمک می‌کند، زیرا آنها برای بهینه‌سازی توسعه دارو و فرآیندهای تولید بالینی کار می‌کنند. در دو سال گذشته، زمانی که زندگی در خطر است، برای جهان روشن شده است که سرعت و چابکی در هر مرحله از چرخه تحقیق و توسعه مهم است. ما مفتخریم که با فایزر همکاری می کنیم و زمینه تخصص خود را در توسعه راه حل هایی که می تواند زندگی بیماران را در سراسر جهان به طور قابل توجهی بهبود بخشد، به آنها ارائه می دهیم.

یکی از پروژه‌های خاصی که AWS و Pfizer روی آن کار می‌کنند، ترکیب قابلیت‌های پیش‌بینی با راه‌حل یادگیری ماشینی AWS است که می‌تواند فرآیند تولید پزشکی یک شرکت پزشکی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

فازر

آنها همچنین نمونه اولیه راه حلی را با استفاده از تکنیک های یادگیری ماشینی AWS توسعه داده اند که می تواند نقاط داده غیرطبیعی را در بستر تولید بالینی Pfizer برای داروهای جامد و خوراکی شناسایی کند. نمونه اولیه جداگانه دیگری برای استخراج، جمع‌آوری و پردازش خودکار داده‌ها از اسناد قدیمی برای کمک به طراحی آزمایش‌های آزمایشگاهی در حال توسعه است.

اندرو مک کلیپ گفت: «معاون علوم دارویی، تحقیقات، توسعه و پزشکی فایزر در سراسر جهان».

با AWS، Pfizer قصد دارد فرآیندهای کشف و توسعه دارو را تسریع بخشد که در نهایت می‌تواند تجربیات بیمار را بهبود بخشد و درمان‌های جدیدی را به بازار معرفی کند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel