سونی و هواوی همچنان از برند Watch GT شکایت می کنند

[ad_1]

سانیپ در سال 2016 علیه هوآوی به دلیل ثبت علامت تجاری GT برای ساعت هوشمند این شرکت شکایت کرد. بدیهی است که این شکایت هنوز ادامه دارد و این بار سونی قصد دارد به چینی ها اجازه ندهد از این نام برای محصولات خود استفاده کنند.

علامت تجاری مورد بحث در این دعوی “Watch GT” است ، یکی از بازی های محبوب شرکت ژاپنی معروف به GT.

در ابتدا ، باید توجه داشت که غول تلفن همراه چینی سری ساعت های پرچم دار خود را با نام تجاری “Watch GT” راه اندازی می کند. طبق گزارش LetsGoDigital ، هوآوی اکنون علائم تجاری GT3 و GT5 را در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) ثبت کرده است و از اینجاست که اختلاف بین سونی و هواوی آغاز می شود. در طی فرایند درخواست نام تجاری جدید ، شرکت دیگری مجاز به شکایت بود ، بنابراین در سال 2016 ، غول فناوری ژاپنی درخواست تجدید نظر علیه نام تجاری هواوی را ارائه کرد.

سونی

این سازنده تلفن هوشمند چینی سری ساعت های پرچمدار خود را با نام تجاری “Watch GT” روانه بازار کرد. به گفته LetsGoDigital ، این شرکت نام تجاری GT3 و GT5 را در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) ثبت کرده است ، جایی که اختلاف بین Sony Interactive Entertainment و Huawei آغاز شد. در طی فرایند درخواست علامت تجاری ، یک شرکت شخص ثالث مجاز به اعتراض است. بنابراین در سال 2016 ، غول فناوری ژاپنی درخواست تجدید نظر علیه نام تجاری هواوی را ارائه کرد.

در سال 2019 ، سونی شکایت دیگری علیه برند هواوی ارائه کرد ، اما در زمان اختلاف دوم ، ساعت های GT و GT 2 عرضه شد. سونی اکنون قصد دارد با شکایت جدیدی در اتحادیه اروپا به اختلافات خود با هواوی ادامه دهد. روند قانونی این شکایت هنوز ادامه دارد و نمی توان نتیجه را به این زودی پیش بینی کرد و باید منتظر اخبار جدید باشیم.

سونی

دلیل اعتراض سونی به علامت تجاری ثبت شده توسط هواوی مربوط به بازی محبوب آنها Gran Turismo است. به عبارت دیگر ، شرکت ژاپنی قصد دارد حقوق انحصاری برند GT را به دست آورد.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما