سنگاپور سیستم دفاعی موبایل خود را با Ghost Robotics توسعه می دهد


آژانس علوم و فناوری دفاعی سنگاپور (DSTA) با استارتاپ Ghost Robotics مستقر در فیلادلفیا همکاری کرده است تا کاربردهای روبات های مختلف را برای اهداف امنیتی ، دفاعی و بشردوستانه شناسایی کند.

آنها می خواهند سیستم های رباتیک متحرک و فناوری های مرتبط را آزمایش و توسعه دهند که می تواند در مناطق شهری و محیط های سخت مورد استفاده قرار گیرد. در بیانیه مشترک همچنین آمده است که این مشارکت همچنین Ghost Robotics را با سیستم فرمان ، کنترل و ارتباطات DSTA C3 سازگار می کند.

آژانس دولتی سنگاپور گفت قابلیت های C3 مرکز عصبی سکوهای نظامی و مراکز فرماندهی است که از تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش مصنوعی و فناوری های بینایی رایانه ای برای هماهنگی و تأثیرگذاری بیشتر در این نوع عملیات نظامی استفاده می کند.

سیستم روباتیک C3 همچنین توانایی کنترل و نظارت همزمان چندین سیستم زمینی و هوایی بدون سرنشین را دارد ، اگرچه برای برخی از ماموریت ها ممکن است شرایط عمومی تری مانند نظارت در محیط های شلوغ شهری را فراهم کند.

با این مشارکت ، DSTA و Ghost Robotics می توانند “فن آوری ها و برنامه های جدید” را برای هواپیماهای بدون سرنشین چهار پا آزمایش کنند که با کنترلرهای چند محور ادغام می شوند. این کنترلرها نحوه تعامل وسایل نقلیه مستقل با محیط و اجسام داخل آن را افزایش می دهند. فن آوری های قدرت مانند باتری های حالت جامد یا پیل های سوختی نیز می توانند در سیستم های روباتیک در مدت زمان طولانی اعمال شوند.

معاون اجرایی DSTA و مدیر سیستم های زمین سنگاپور گفت: “روی چان”:

در دنیایی که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است ، ایجاد راه حل های نوآورانه مستلزم همکاری نزدیک بین سازمان ها است. با همکاری DSTA و Ghost Robotics ، ما مشتاقانه منتظر پیشرفت قابلیت های روباتیک برای محافظت و شکل دادن به میدان نبرد در آینده هستیم. ما تصور می کنیم روباتها روزی بهترین دوستان دفاعی ما خواهند شد و برای انجام عملیات خطرناک و پیچیده تر در مناطق دشوار مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

به گفته Ghost Robotics ، هواپیماهای بدون سرنشین چهارپای این شرکت برای زمین های ناهموار طراحی شده اند که در آن دستگاه های چرخ دار معمولی نمی توانند به طور کارآمد کار کنند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances