سقوط اب رنده


در وئیه ارتش ایالا دولت اعلام رد وفو را داد، اما در متر از ساعت، روایت از ور ر دا. الارشناس ناخته ده در وزه ووها میوید او نوز مطمئن نیست

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، «نیک پوپ» (Nick Pope) که پروژه یوفو دولت بریتانیا را از سال ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۴ هدایت می‌کرد، آخراً اظهار کرده است که اگر این داستان، سرپوشان بوده باشد، یکی از بهترین ها بوده است. داستانهای مریکایی وده است.

در سال ۱۹۴۷ خبر سقوط یک یوفو در رازول، نیومکزیکو جامعه آمریکا را شوکه کرد، اما آنچه که یک روزنامه در هشتم جوئیه ۱۹۴۷ منتشر می‌شود، اکنون به نظر می‌رسد چیزی بیش از یک افسانه محلی نباشد.

نیک پوپ که پروژه یوفو دولت بریتانیا را از سال 1991 تا 1994 در یک تلفن مصاحبه با سایت خبری دیلی‌میل انجام داد، گفت: در آن زمان ارتش ایالات متحده آمریکا یک بیانیه مبنی بر اینکه ما یک یووه را پیدا کرده‌ایم که به نظر می‌رسد یکی از آنهاست. ای اسرارآمیز اکنون مشاهده ده در مریکا اشد، منتشر رد، اما ساعت د، ناروایی را املا رعک د.

وپ در این اره ار ایای اصل از ادثه

او : من نمیگویم این روایت مدی است، اما رین داستانی است می واند ما را نداند و ا رانتان. اگر چیزی به یک شوخی تبدیل شود، سیاستمداران، نظامیان، پژوهشگران و روزنامه نگاران به صورت جدی به سمت آن نمی‌روند یا اگر بخواهند کاری نیز انجام دهند، از منظری انجام می‌دهند و درباره آن می‌گویند که واقعاً آن را باور نمی‌کنند.

وپ در اسخ این سوال ا عقیده است این آن ود سال در مزرعه سقوط رد ا ر وز من . رچه من زندگی رازمینی اعتقاد دارم، اما در مورد ازدید نها از من مطمئن نیستم.

ایای اصل از این ادثه رای اولین ار وسط دابلیو دابلیو مک رازل (WW «Mac» Brazel)

رازل وارا را روی مین ود مشاهده رد و مقامات ماس ​​رفت و نا نیز رای و لیل میقنتر

روزنامه «رازول دیلی رکورد» (Roswell Daily Record) نیز به سرعت داستان یاد شده را با این عنوان در صفحه اول منتشر کرد: پایگاه هوایی ارتش رازول (RAAF) یوفو را در مزرعه‌های در منطقه رازول پیدا کرد.

نابر روایتا ایای ال از این ادثه مادهای لزی سبک، اما محکم وندند. اما این داستان ندی د از ن رفت و س دیگر ن نکرد.

وپ : اواخر دهه دوران اعتماد ری ود. این دورانی ود اعتماد دولت و ارتش سیار الا ود و دوران ل از ور اینترنت و رسانه های اجتماعی از نجایی ر مردم لفن نداشتند این روزنامه نها را از وقایع آن اه میرد. من ر مینم ن روزنامه مانند انجیل رایشان ود.

سقوط اب رنده

روزنامه «رازول دیلی رکورد»

وپ در ادامه مچنین اطرنشان رد: در از ابایی در د ا

او : اگر این روند ساله ل ود و نتیجه این اشدیا اصل از اوو وده است، داستان سیار اب من وانمود نمنم مدرک اثبات ننده داریم، را در واقع نداریم. رس، افراد ایگا اسکندر رازول در ایی وند نا اسکادران اتمی در نجا رار داشت. نا ستند احتمال اینکه الون واشناسی را اشتباه ناسایی نند، سیار آیین است.

وپ سرپو اشتن ر ماجرا میوانست راهی رای نهان ردن سلاح وق سری اشد سری سوا

گفتگو در مورد یوفوها و بیگانگان در ایالات متحده آمریکا تابو نیست، زیرا در گذشته دولت آمریکا ویدئویی منتشر کرده است که در مورد چیزی که می‌تواند یوفو باشد، نشان می‌دهد.

همچنین اخیراً یک جلسه استماع عمومی در کنگره (public congressional auditing) در مورد یوفوها برگزار می شود که در آن سه نظامی سابق در مورد حمله به یک یوفو در پایگاه نظامی آمریکا در سال ۲۰۱۴ شهادت دادند. نا ند در دسامبر درخشان را دیدند

سقوط اب رنده

این سه نظامی در ناسایی واپیماها موزش دیدهاند، معتقدند اشیایی مشاهده ردند منشا رانسانی داشتن.

وپ : است اِ وجود این مه لاقه و گزارشی لسات، اندرت مینوید اید نوز وجود دارد و نها نمیوانند ود را مجبور نند درباره ادثه رازول ویند.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel