سامسونگ با 511 بارگذاری در ثانیه در شبکه 5G رکورد را شکست


سامسونگ امروز اعلام کرد رکورد دیگری را از نظر سرعت اینترنت 5G شکسته است. این بار ، این شرکت با همکاری Verizon و Qualcomm سیستمی را در Plano ، تگزاس ، ایالات متحده نشان داد که سرعت بارگذاری فوق العاده 711 مگابیت بر ثانیه را بدست آورد.

سامسونگ می گوید با استفاده از ایستگاه های زمینی 5G و 4G آزمایش کرده است و از مودم 5G Snapdragon X65 کوالکام استفاده می کند. سرعت بارگذاری 711 مگابیت بر ثانیه به این معنی است که می توانید فایل ویدئویی 1 گیگابایتی را در 10 ثانیه در اینترنت بارگذاری کنید. سرعت انتقال داده ها در این شبکه به حدی زیاد است که به شما امکان می دهد ویدیوهای با کیفیت بالا را در حال حاضر ضبط کرده و در شبکه های اجتماعی بارگذاری کنید.

سامسونگ از طریق فناوری تجمع فرکانس به این سرعت بارگذاری بالا دست یافته است. این شرکت در واقع دو یا چند باند فرکانسی را در سامانه ماکرو فشرده سامسونگ 5G ترکیب کرده است. کره ای ها نیز ماه گذشته در آزمایشی در شبکه متروی سئول از همان ایستگاه ماکرو جمع و جور 5 میلی متری استفاده کردند.

به گفته نایب رئیس تیم توسعه کسب و کار شبکه الکترونیک سامسونگ ، این شرکت اکنون یک قدم به ارائه خدمات مختلف 5G نزدیک شده است و ممکن است تجربه استفاده از نسل پنجم شبکه های ارتباطی را ارتقا دهد. انتظار می رود مشاغل از این راه حل های با سرعت بالا استفاده کنند.

به عنوان مثال ، از این فناوری می توان در خطوط تولید برای ارائه سریع تصاویر و فیلم های لازم و شناسایی و رفع مشکلات احتمالی استفاده کرد. در نتیجه ، کارخانه ها می توانند بهره وری خود را افزایش داده و تولید را تسریع کنند.

آدام کوپی ، دستیار ارشد برنامه ریزی فناوری Verizon می گوید: “ما همچنان به رشد شبکه های موج میلی متری می پردازیم تا تجربیاتی دگرگون کننده را برای شلوغ ترین بخش های شبکه و مشتریان تجاری ما ارائه دهیم.”

سامسونگ قبلاً سرعت بارگیری چند گیگابیتی را ثبت کرده است ، اما این سریعترین چیزی است که شبکه آنها در بارگذاری داده ها به دست آورده است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial