رونمایی از وشی دید میانرده Redmi 10 2022


رارو- وشی میانرده Redmi 10 2022 نمایشگر ا ارزیابی ازه سازی رتز و ردازنده Helio G88 مجهز است، راهاندازی د.

ارش رارو، رکت ردمی وشی Redmi 10 2022 را دون ار و نجال در ازارهای آنی رسما راهاندازی رد. این وشی میانرده دارای ویژگی های لیدی مانند نمایش رتزی، دوربین ارگانه مگاپیکسلی، اتری رگ س در ادامه مام اطلاعات مربوط به مشخصات و ویژگی های Redmi 10 2022 در اختیار ما رار میرد.

ویژگی این وشی وشمند .95 در .53 در .92 میلی متر و وزن ن رم است. این دستگاه دارای نمایش .5 اینچی یک سوراخ آنچ در الا است. این نمایشگر ویر Full HD+، نرخ ازه سازی رتز، راکم سل ر اینچ و Gorilla Glass 3 را می دهد. وشی Redmi 10 2022 دارای دوربین سلفی مگاپیکسلی در سوراخ آنچ نل لویی است. در پنل پشتی نیز این دستگاه دارای سیستم دوربین چهارگانه است که شامل دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، لنز 8 مگاپیکسلی اولتراواید 120 درجه، دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی و سنسور عمق 2 مگاپیکسلی می شود.

در وشی Redmi 10 2022 از ست Helio G88 استفاده ده است. این ست ا ابایت رم LPDDR4x و داکثر ابایت افظه eMMC می شود. این دستگاه ر روی اندروید و MIUI 12.5 اجرا میود.


وشی Redmi 10 2022 مجهز به اتری میلی‌متر مپر ساعتی است از ارژ سریع واتی و ارژ سیمی معکوس واتی آنی میند. ارژر .5 واتی نیز در این دستگاه رار داده است. این وشی رای مین امنیت، از لره انی میند و دارای اسکنر اثر انگشت در نار اب است. این دستگاه ویژگی های دیگر مانند dual 4G VoLTE، اسلات ارت microSD اختصاصی، Wi-Fi 802.11ac، لوتوث .1، GPS، NFC، IR blaster، ورت USB-C، USB-C، ماندگو در رابر نفوذ و رد و ار را ارائه می کند. می کند. این وشی از امکانات، نسخه مشابه Redmi 10 در اوت معرفی د.

وجود مشخصه ویژگی های این دستگاه، مت Redmi 10 2022 نوز نیست. در ایان اید آضا نیم این وشی در سه رنگ مانند اکستری ربنی، اسنپریزهای سفید (Pebble White) و دریای رضه .

منبع: gizmochina

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances