را رسپولیس واره وچه و ابان د؟


دیدهبان: به نظر می رسد در اتفاقی عجیب باشگاه پرسپولیس که شخصیت های حقوقی مستقل از فدراسیون فوتبال دارد، باید تاوان تصمیمات انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی را بپردازد.

پیامدهای هولناک مدیریت مهدی تاج و دارودستهاش بر فوتبال کشور هر روز بزرگتری پیدا می کند و نیست این مدیر که مشی سیاسی اش هم به تغییر مسیرهای جناحی بین احکام سیاسی خاص نیست، تا زمانی که میخواهد برای مملکت و نظام هزینه تراشی کند ؟!

در تازه ترین خبرها از عواقب ناگوار مدیریت تاج، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دنبال عدم تسویهحساب استقراض دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال، با حکم دادگاه ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس را مصادره کرده است.

این ر از ند ماه در رسانه ای اجتماعی و روحی منتشر می کند. اما دریغ از واکنش و اسخ ساده از سوی دیگر لیدراسیون

تنها یک بار مسئول امور حقوقی رسانه فدراسیون فوتبال در واکنش به پرسش‌ها، با تایید کلیت موضوع، تلویحا اجرایی شدن آن را نیازمند زمان یکی دوساله در مراجع قضایی دانست اما هنوز به چند ماه نرسیده است که حکم صادر شده است و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی برای وصول حق شود این نهاد اقتصادی مهم، با جدیت دنبال گرفتن پولی که با درخواست و دستور عجیب جهانگیری به فدراسیون تاج قرض بود تا به حساب ویلموتس واریز شد.

سازمان دراسیون وتبال و اشگاه رسپولیس درباره این اجعه اریخی اکنون

را سامان رسپولیس و استقلال نام دراسیون است؟

ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره ریاست محمد دادکان بر فدراسیون فوتبال ایران برای این دو باشگاه خریداری شد و سند آن به نام فدراسیون فوتبال باقی مانده بود تا سرخابی ها اجاره نشین نباشند و البته نمی توانند با فروش این دارایی ها، پول آن را خرج مسائل کنند. اری و ساد مدیران در دوره ای مختلفش نند.

حالا شستا به عنوان طلبکار سر رسیده و با حکم مصادره اموال، می خواهد قرض دو میلیون یورویی به فدراسیون بابت دستمزد و موتس را بگیرد و با یک استعلام ساده به سه ملک و ساختمان پنج طبقه رسیده است.

اولی مان ساختمانی است ود دراسیون سالهاست در ن مستقر است و ن م در دوره دکتر دادکان

دومین ساختمان در حوالی ساختمان فدراسیون فوتبال یعنی در اطراف میدان پیروان خریداری می شود و هر چه بیشتر در اطرافش ساختمان های مسکونی خیلی قرار گرفته است قرمزها را در 15 سال گذشته از اجاره نشینی خلاص کرده است.

ساختمان سوم در سعادت اد و ابان لمه واقع ده در رف استقلالی الا نیده ده دو ساختمانی اکنون در اختیار دراسیون و اشگاه رسپولیس است، اف سویه دهی را می دهد.

را رسپولیس واره وچه و ابان د؟

رسپولیس واره وچه و ابان، وچ دراسیون مپ

نوز مصادره و لمپ ساختمان و لوگیری از ورود افراد جامعه و اشگاه رسپولیس محل سار م. اما اگر شستا تصمیم بگیر املاک خود را نقد کند و به حساب تامین اجتماعی ببرد، قاعدتا این اتفاق هم خواهد افتاد، اما حتی این خطرها هم نتوانسته زبان مدیران پرادعای فدراسیون را باز کند.

گویا با توجه به اینکه مقدار ریالی از باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با توجه به اینکه میزان ریالی آن باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با وجود داشتن حکم مصادره باشگاه استقلال دیگر نیازی به مصادره ساختمان آن باشگاه نبوده و استقلال فعلا از این مهلک سالم است. در رفته است.

در این میان فدراسیونی ها در صورت اجرای حکم تصمیم باید کل اسباب و اثاثیه شان را جمع آوری کرده و به ساختمان های کمپ تیم ملی و آکادمی فوتبال انتقال دهند، هزینه هایی را که غیرقابل تحمل هستند، با شدیدترین جاهایی که فوتبال را تهدید می کند، می شود. ودی در رایط دهه و ساختمان ابان اکستان ا ل ر از ن واهیم دید.

اما مشکل اصلی رسپولیس است این رای انتقال مکان

این م ر و اقبت سپردن افسار وتبال دست ساربان ناشی و نابلدی مچون حالا اهالی فوتبال می گویند رویای ساخت یک ساختمان خاص و جدید برای فدراسیون پیشکش مهدی تاج و رفقایش باشد، حداقل همان ساختمان نیم بند خیابان سئول را حفظ کنید که با توجه به وضعیت وخیم مالی این نهاد بعد از تاج و غرامت هنگفت 200 میلیاردی به فیفا. همان م ریبا محال ده است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances