در اینجا پیچ و خم ها در پرونده قتل مرداو در SC وجود داردالکس مرداگ، سمت چپ، به قتل همسر و پسرش متهم شده است. او در سپتامبر گذشته در حال رفتن به دادگاه برای رسیدگی به وثیقه است.

میک اسمیت/AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

میک اسمیت/AP


الکس مرداگ، سمت چپ، به قتل همسر و پسرش متهم شده است. او در سپتامبر گذشته در حال رفتن به دادگاه برای رسیدگی به وثیقه است.

میک اسمیت/AP

کیفرخواست یک هیئت منصفه بزرگ علیه الکس مرداگ وکیل کارولینای جنوبی به اتهام قتل – گفت که او همسر و پسرش را کشته است – آخرین بمبی است که در پرونده ای که افکار عمومی را متحیر کرده است.

مقامات اجرای قانون ایالتی روز پنجشنبه اعلام کردند هیئت منصفه بزرگ در شهرستان کولتون، مرداگ را به دو فقره قتل و دو فقره داشتن سلاح در حین ارتکاب یک جنایت خشن متهم کرد.

تحقیق در مورد مرگ غم انگیز مگی مردا و پاول پسر این زوج در ژوئن گذشته حجاب را بر روی یک خانواده ممتاز کشید و ده‌ها جنایت مالی ادعایی را افشا کرد. همچنین علاقه به دیگر مرگ‌های اخیر مرتبط با خانواده را که به طور کامل توضیح داده نشده است، افزایش داد.

در اینجا خلاصه ای کوتاه از وقایع تکان دهنده و غم انگیزی است که قبل از متهم شدن مرداگ به قتل انجام شد:

فوریه 24, 2019

هنگامی که مالوری بیچ 19 ساله پس از یک تصادف قایق در اواخر شب به دنبال کباب صدف در ساحلی کارولینای جنوبی جان خود را از دست داد، خانواده قدرتمند مرداو در تیتر اخبار قرار گرفت.

مقامات گفتند که پل مرداو، 19 ساله در آن زمان، به شدت مست بود و قایق حامل چند دوست را هدایت می کرد که به یک نشانگر کانال و ستون های پل RC Berkeley برخورد کرد که در شهرستان بوفورت، نزدیک جزیره پاریس به گل نشست. قایق یک خنک کننده پر از یخ و نوشیدنی نگه داشت. جسد بیچ یک هفته بعد پیدا شد.

6 مه 2019

بیش از 70 روز پس از حادثه قایق‌رانی، پل مرداگ پس از یک حضور کوتاه در دادگاه، با اعتراف به بی‌گناهی از اتهامات جنایتی که شامل قایق سواری تحت تأثیر و باعث مرگ بیچ می‌شود، محاکمه شد و با قید وثیقه آزاد شد. یک هیئت منصفه بزرگ بیش از دو هفته قبل، در 18 آوریل، مورد کیفرخواست را صادر کرده بود.

جامعه محلی فوراً از سرعت کند انتقاد کرد و آن را نشانه احترام به خانواده مرداو خواند که نسل‌هایی از وکلا از جمله دادستان را در منطقه پرورش داده است.

7 ژوئن 2021

الکس مرداو کمی بعد از ساعت 10 شب با 911 تماس گرفت و گفت که به تازگی اجساد مگی 52 ساله و پل 22 ساله را کشف کرده است.

همسر و فرزندم تیرباران شده اند! الکس مرداگ به ارسال کنندگان گفت. او به بازرسان گفته است که در آن شب به ملاقات والدین خود رفته است.

دو سلاح مختلف در قتل ها استفاده شد: یک تفنگ تهاجمی برای مگی و یک تفنگ ساچمه ای برای پل. پزشکی قانونی گفت که او بین ساعت 9 تا 9:30 شب فوت کرده است

سپتامبر 3، 2021

شرکت حقوقی که توسط خانواده الکس مرداگ تأسیس شده بود، پس از اینکه مشخص شد او به طور غیرقانونی میلیون‌ها دلار از شرکت و مشتریانش دریافت کرده بود، او را اخراج کرد.

سپتامبر 4، 2021

الکس مرداگ دوباره با 911 تماس می گیرد و می گوید که هنگام تعویض لاستیک در کنار جاده از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. اما بازرسان ایالتی می گویند که او این حادثه را سازماندهی کرده است، حتی اسلحه ای را در اختیار کرتیس ادوارد اسمیت، 61 ساله قرار داد تا به او در انجام یک خودکشی کمکی و کلاهبرداری بیمه کمک کند.

9 روز بعد، الکس مرداگ به این طرح اعتراف کرد که به گفته او تلاشی برای دریافت 10 میلیون دلار بیمه پسرش بود.

14 جولای 2022

الکس مرداگ به اتهام قتل متهم است.

“در 13 ماه گذشته، [South Carolina Law Enforcement Division] مارک کیل، رئیس SLED، گفت: ماموران و شرکای ما روز به روز برای تشکیل پرونده ای علیه مسئول قتل مگی و پل و حذف کسانی که این کار را انجام نداده اند کار کرده اند. این تحقیق از ابتدا به صراحت گفته ام، اولویت این بود که عدالت اجرا شود. امروز یک گام دیگر در روند طولانی عدالت برای مگی و پل است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم