دادستان ل ور: ریاد نعت ودروسازی رسیددادستان ل ور اب وزیر مت :

به گزارش ایسنا، حجتالاسلام والمسلمین منتظری در نوزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی ضمن تبریک خجسته میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام بیان کرد: وجود حضرت علی علیه السلام پس از وجود مبارک پیامبر اکرم (ص) نمونه ای از خداوند متعال وجود ندارد. را از نور نبوت ریده و ایشان مکمل اسلام و ولایت هستند.

وی در ادامه مهم در اقتصاد ر ور رداخت و :

منتظری افزود: نارمود امام ادق (ع)

دادستان ل ور اطرنشان رد: مقام معظم رهبری ندین سال این موضوع وجه و اکید دارند. اما در این سالها سی این منویات وجهی نیست. حتی مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع، شورای عالی اقتصادی را با حضور سران سه قوا تشکیل دادند و گفتند برای این موضوع هرجا که لازم باشد بنده هم همراهی و کمک خواهم کرد. آنها مسائل اقتصادی ور را نگ اقتصادی دانسته و رای ن رارگاه ایجاد ردند.

منتظری یکی از تولیدکنندگان را قاچاق دانسته و گفت: حضرت امامن خامه ای (مدظله العالی) بر مبارزه با قاچاق کالاهای جدی و حتی اعلام کردند که باید کالای قاچاق لوکس را به آتش بکشد، دولت سیزدهم متوجه واقعی انقلاب و منویات شد. رهبر رهبری را دارد، اما ملی ردن و لردن مسائل موجود منبر است و در این مدت و تاهه امکان سا ما ما ما وجود دارد.

وی افزود: دولتی و وصی اید مکمل و مراه م اشند ا وان مشکلات ائق مد. آخرینا م مقام مم رهبری لسه ا ولیدکندگان بودند و رخی اکنون اید وصی ا مک دولت م ود را م ند و ا لاش ود دنبال رفت و رونق اقتصاد ور اشد.

منتظری بر همکاری و همه جانبه دستگاه قضایی با تولیدکنندگان تاکید کرد و گفت: همه میدانیم که قوه قضاییه در خصوص مسائل اقتصادی وظیفه و تکلیفی ندارد، اما پس از دستور و منویات مقام معظم رهبری آماده همکاری و کمک به تولید کنندگان است و هرجا که هستند. نیاز مراهی اشد ما مراه و در نار ما واهد ود.

وی : معتقدیم نباید رایط ونه ادامه داشته باشد از لسان پس از ما و دیگران آن میواهیم مسائل و مشکلات ود را

دادستان کل کشور ادامه داد: البته باید توجه داشته باشید که حدود 98 درصد سرمایه بانکها و سرمایه گذاری مردم هستند و باید از این حق مردم و بانکها هم حمایت کنند، اما اجازه نمیدهیم بانکها تصمیم بگیرند و بخشنامه های بانک مرکزی را تعیین کنند. دریافت سود مرم راساس رع اسلام رام است و م ر اساس انک مرکزی ممنوع است و ما اجا ناا

منتظری در ادامه وزیر مت در مع مهمان مایش اضر ود اظهار رد: مانگونه میدانید آخرین مقام معظم رهبری از وضعیت ودروسازی لایه ها و ما این موضوع را به ری نی نی نی. در دولت ل ما رچه لاش ردیم و ندین لسه ا وزیر مت داشتیم و سیار ری ردیم، اما نتیجه ندا و م اقدا.

وی ادامه داد: نده اولا نوان روند و انیا نوان مدعی لا م ام نعت ودروسازی رفتار اختاپوسی ده است نمیارد وضعیت نگونه ایسته مردم است رود. در این راستا ما مام وان و ا مک نیروهای سالم و وانمند و آن ار را دنبال می کنند از این موضع وتاه نیاید و نعت ودروسازی ور را از این وضعیت نجات دهید. مافیایی که نمی‌گذارد صنعت خودرو آبرویی با شرایطی که داشته باشد برای شما ایجاد می‌کند، اما شما از مشکلات و مشکلات نهراسید و هرجا که نیازمند کمک بودید بدانید که ما در کنار شما هستیم.

دادستان کل کشور با بیان اینکه یکی از اصلی ترین گلایه های مردم همین وضعیت خودروها است، گفت: باید همه چیز را تا وضعیت اقتصادی بهبود بخشید و کارفرمایان را انجام داد و در نهایت مردم از وضعیت تولید کشور رضایت داشتند.

وی در ایان سخنان ود : وضعیت معیشتی ارگران وضعیت وبی نیست و مه اید مک نند رضایت ارگرها لب اید و این ر متکش رعایت ود. مشکلات ارگری وجود دارد و در مجلس ورای اسلامی و دولت

در ایان این مراسم از احبان نایع و ولیدکندگان رتر در وزهای مختلف دیر مل مد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم