جسد ژان لوک برونل، همکار جفری اپشتاین در یک سلول زندان فرانسه پیدا شد.جفری اپستین در دادگاه در وست پالم بیچ، فلوریدا، 30 ژوئیه 2008 ظاهر می شود. ژان لوک برونل، یک مامور مدلینگ که به سرمایه دار فقید ایالات متحده نزدیک بود، روز شنبه در سلول زندان فرانسه مرده پیدا شد.

پست اوما سنگوی/ پالم بیچ از طریق AP، فایل


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

پست اوما سنگوی/ پالم بیچ از طریق AP، فایل


جفری اپستین در دادگاه در وست پالم بیچ، فلوریدا، 30 ژوئیه 2008 ظاهر می شود. ژان لوک برونل، یک مامور مدلینگ که به سرمایه دار فقید ایالات متحده نزدیک بود، روز شنبه در سلول زندان فرانسه مرده پیدا شد.

پست اوما سنگوی/ پالم بیچ از طریق AP، فایل

پاریس – به گفته دادستانی پاریس، یک مامور مدلینگ که به جفری اپشتین، سرمایه دار رسوایی آمریکایی نزدیک بود، روز شنبه در سلول زندان فرانسه خود جسد پیدا شد، جایی که او برای تحقیقات در مورد تجاوز به خردسالان و قاچاق افراد زیر سن قانونی برای بهره کشی جنسی در بازداشت بود. دفتر.

قربانیان سوء استفاده ادعایی شوک و ناامیدی را توصیف کردند که عامل، ژان لوک برونل، هرگز محاکمه نخواهد شد. آنها مرگ او را یک ضربه مضاعف توصیف کردند، پس از اینکه اپستین در سال 2019 خود را در زندان منهتن در حالی که منتظر اتهامات قاچاق جنسی بود، کشت.

دفتر دادستانی پاریس گفت که پلیس پاریس در حال تحقیق درباره مرگ برونل است. شرایط مرگ او علنی نشد و وکلای برونل در مورد آن اظهار نظر نکردند.

برونل تخلف را رد کرد و از طریق وکیلش گفت که مایل است با بازرسان صحبت کند. تیم حقوقی برونل بارها در مورد شرایط بازداشت او سوال کرده و به دنبال آزادی او تا زمان برگزاری دادگاه بودند.

برونل که در دهه 70 زندگی خود بود، در سال 2020 در فرودگاه شارل دوگل پاریس به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده فرانسه که توسط اتهامات قاچاق جنسی ایالات متحده علیه اپشتین آغاز شد، بازداشت شد.

برونل یکی از همراهان مکرر اپشتین، مرکزی در تحقیقات فرانسه در مورد سوء استفاده جنسی ادعایی از زنان و دختران توسط سرمایه‌دار آمریکایی و حلقه او بود. اپشتاین اغلب به فرانسه سفر می کرد و آپارتمان هایی در پاریس داشت.

چندین زن که خود را قربانی معرفی کرده اند از زمان باز شدن تحقیقات فرانسه در سال 2019 با پلیس صحبت کرده اند و گاه از سرعت کند تحقیقات ابراز ناامیدی کرده اند.

یکی از آنها، تیسیا هویسمن، گفت که خبر مرگ برونل او را در شوک فرو برد.


مدل سابق Thysia Huisman گفت که خبر مرگ ژان لوک برونل او را در شوک فرو برد.

پیتر دجونگ/AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

پیتر دجونگ/AP


مدل سابق Thysia Huisman گفت که خبر مرگ ژان لوک برونل او را در شوک فرو برد.

پیتر دجونگ/AP

هویسمن، مدل سابق هلندی که به پلیس گفته بود در نوجوانی توسط برونل مورد تجاوز قرار گرفته است، به آسوشیتدپرس گفت: «این باعث عصبانیت من می‌شود، زیرا سال‌هاست که دعوا کرده‌ام. “برای من، پایان این کار این بود که در دادگاه باشد. و اکنون تمام پایان – که به بسته شدن کمک می کند – از من گرفته شده است.”

آن کلر لژون، وکیل مدافع هویسمن و سایر قربانیان، گفت که سایر زنان درگیر در این پرونده نیز همین احساس را دارند.

او به AP گفت: «ناامیدی بزرگ، ناامیدی بزرگ از اینکه (قربانیان) عدالت را نخواهند گرفت.

او ابراز تردید کرد که تحقیقات منجر به محاکمه شود زیرا برونل در این پرونده بسیار محور بود. او همچنین ابراز نگرانی کرد که مرگ برونل به این معنی است که متهمان او به رسمیت شناختن وضعیت خود به عنوان قربانی نخواهند شد.

هویسمن گفت: «بازسازی خود (پس از سوء استفاده)، یکی از مراحل ضروری است.

او ابراز امیدواری کرد که مرگ برونل زنان را از ادامه صحبت درباره آزار و اذیت ناامید نکند. او گفت که این تحقیقات، همراه با حسابرسی فزاینده در مورد سوء رفتار جنسی در فرانسه، “زنان را آزاد کرده تا در مورد آن صحبت کنند.” این یک قدم دشوار است که به شجاعت و قدرت زیادی نیاز دارد.»

یکی از متهمان اصلی اپستین، ویرجینیا رابرتز گیفر، ادعا کرده است که برونل زنانی را که برخی از آنها خردسال بودند، برای رابطه جنسی با اپستین و افراد دیگر خریداری می‌کرد و آنها را با وعده‌هایی برای کار مدلینگ جذب می‌کرد.

شاهزاده اندرو بریتانیا اخیراً موافقت کرد که پرونده ای را حل و فصل کند که در آن گیفر او را متهم به سوء استفاده جنسی در سن 17 سالگی کرد. گیفر می گوید که او توسط اپستین به اندرو تحویل داده شده است، اتهاماتی که اندرو آن را رد می کند. توافقی که در آن اندرو موافقت کرد که کمک مالی قابل توجهی به خیریه گیفر بدهد، از آزمایش اجتناب می کند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel