تیم کوک: من کدها را دارم، اما اپل هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری در این بازار ندارد


تیم کوک، مدیر عامل اپل در کنفرانسی اعلام کرد که شخصاً روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است، اما مشخص نکرد که در کدام ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است. کوک علاقه خود را به بازار ارزهای دیجیتال ابراز کرد و همچنین اظهار داشت که اپل نه تنها می خواهد در این بازار سرمایه گذاری کند، بلکه برنامه ای برای فروش محصولات خود با ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک ندارد.

تیم کوک در کنفرانس «دفترچه معاملهنیویورک تایمز در صحبت با اندرو راس سورکین گفت که سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از یک سبد متنوع منطقی است:

“من فکر می کنم منطقی است که Ramzas را به عنوان بخشی از یک سبد متنوع داشته باشیم. در هر صورت، من به کسی توصیه نمی کنم در این بازار سرمایه گذاری کند. از آنجایی که من به ارزهای دیجیتال و آنها علاقه مند هستم مدتی است که این کار را انجام نداده ام. “من فکر می کنم ارزهای دیجیتال جالب هستند.”

البته تیم کوک مشخص نکرد که در کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده است. اگرچه مدیر عامل اپل در کنفرانس سرمایه گذاری شخصی خود را در این بازار تایید کرد، اما رویکرد محتاطانه تری نسبت به برنامه های شرکت تحت مدیریت خود داشت. کوک سرمایه‌گذاری‌های نقدی اپل در بازار ارزهای دیجیتال را رد کرد، البته کوپرتینویی قصد ندارد به مردم اجازه دهد محصولاتش را در آینده نزدیک با ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

البته همانطور که تیک کوک در کنفرانس آنلاین اشاره کرد، اپل به دنبال چیزهای دیگری در بازار ارزهای دیجیتال است، بنابراین شاید روزی اپل پی از آن پشتیبانی کند.

وقتی در کنفرانس در مورد NFT ها پرسیده شد، مدیر عامل اپل آن را جذاب دید. تیم کوک همچنین اظهار داشت که اپل هیچ برنامه‌ای برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ندارد، زیرا سرمایه‌گذاران معتقدند سهام این شرکت را توسط صاحبان ارزهای دیجیتال خریداری نمی‌کنند و در عوض می‌توانند مستقیماً وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند.

بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر رشد قابل توجهی داشته است و قیمت بیت کوین و اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است. اگر اپل تصمیم بگیرد در آینده از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند، احتمالاً بازار روند صعودی را تجربه خواهد کرد، اگرچه ظاهراً نباید به این زودی ها انتظار چنین چیزی را داشته باشیم.Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel