ترامپ سعی کرد با جان تماس بگیرد. 6 شاهد کمیته، چنی می گویدتوییتی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، در حالی نشان داده می‌شود که کمیته منتخب مجلس نمایندگان در حال تحقیق درباره ژانویه است. 6 حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده در روز سه شنبه جلسه استماع برگزار می کند.

J. Scott Applewhite/AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

J. Scott Applewhite/AP


توییتی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، در حالی نشان داده می‌شود که کمیته منتخب مجلس نمایندگان در حال تحقیق درباره ژانویه است. 6 حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده در روز سه شنبه جلسه استماع برگزار می کند.

J. Scott Applewhite/AP

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا در ماه ژانویه تلاش کرد شاهد احضار کند. 6 تحقیقات پس از آخرین جلسه استماع در 28 ژوئن با کسیدی هاچینسون، دستیار سابق کاخ سفید، ژانویه ژانویه. نایب رئیس کمیته 6 لیز چنی در بیانیه پایانی خود در روز سه شنبه گفت.

چنی گفت که شاهد هنوز در جلسات دادگاه حاضر نشده است و تماس را نپذیرفت اما به وکیل آنها که به کمیته تحت رهبری دموکرات ها گفت، هشدار داد. چنی گفت که کمیته اطلاعات را به وزارت دادگستری منتقل کرده است.

او گفت: «ما هر تلاشی را برای تأثیرگذاری بر شهادت شاهدان بسیار جدی خواهیم گرفت.

کارکنان ارتباطات ترامپ بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

چنی در جلسه قبلی نیز موضوع دستکاری شاهدان احتمالی را مطرح کرد. در جلسه استماع 28 ژوئن، او گفت که این هیئت مرتباً از شاهدان مرتبط با دولت ترامپ یا مبارزات انتخاباتی می پرسد که آیا همکاران سابق یا دیگران با آنها تماس گرفته اند تا بر شهادت آنها تأثیر بگذارند یا تأثیر بگذارند.

او مثال‌هایی ارائه کرد، از جمله اینکه چگونه یکی از شاهدان، تماس‌های تلفنی افراد علاقه‌مند به شهادتشان را توصیف کرد:

“آنها به من گفتند تا زمانی که من یک بازیکن تیم باشم، آنها می دانند که من در تیم درستی هستم. من کار درستی انجام می دهم. چنی به نقل از این شاهد گفت: من در دنیای ترامپ در شرایط خوبی خواهم ماند. و آنها چند بار به من یادآوری کردند که ترامپ رونوشت ها را می خواند. ،

در آن زمان، چنی گفت که کمیته در مورد این موضوع بحث خواهد کرد و مراحل بعدی خود را بررسی خواهد کرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances