تذکر شریعتمداری به روحانی درباره رفع حصرفارس: حسین شریعتمداری، مدیرعامل کیهان در پاکت نامه توهین به دولت و رئیس روحانی مدعی رفع حصر، خاطرنشان کرد: مطمئن باشید حتی کسانی که از رفع حصر صحبت می کنند، از رفع حصر راضی نباشند!

حسین شریعتمداری مدیر عامل شبکه کاهان در پاسخ به «چرا حصر شد» در برنامه «بدون توقف» که پنجشنبه شب از شبکه سوم سیما پخش شد، گفت: رژیم آنها را فقط به این دلیل که کارنامه آنها بود در محاصره قرار داد. عقل می خواست به آنها لطفی کند و گرنه جنایت آنها جنایت بزرگ و افساد فی الارض بود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه صدور هر تصمیمی باید در حوزه عدالت باشد و اینکه آیا شورای عالی امنیت ملی اجازه صدور این تصمیم را داشته است یا خیر، افزود: شورای عالی امنیت ملی قانون و قوه قضائیه در کنار آن هستند. با این شورا خواستند که آنها در این زمان تحت پیگرد قانونی قرار نگیرند.

مدیر عامل کیهان گفت: این زمانی بود که سران خیانت به میهن خیانت کردند و خیانت کردند. اسناد هم هست. فقط خون یکی از آنهایی که ریخته شده برای اعدامشان کافی است، آمدند و در اوج رژیم به جمهوری رژیم حمله کردند و آرای مردم را زیر سوال بردند و در کشور هرج و مرج ایجاد کردند.

شریعتمداری ادامه داد: تقاضای مردم اکنون بسیار بیشتر از حصر است، فقط می دانم که با عاملان خیانت مهربانی کردند و مجازاتشان بسیار بیشتر است.

وی با تاکید بر اینکه حصر لطف نظام به سران فتنه است، گفت: فرقی نمی کند چه کسی و چه ارگانی دستور حصر را داده است. اما شورای عالی امنیت ملی می تواند تصمیماتی بگیرد که معمولاً وجود ندارد، زیرا در غیر این صورت اصلاً نیازی به شورای عالی امنیت ملی نخواهد داشت.

مدیرعامل کیهان توضیح داد: مطمئن باشید حتی کسانی که از رفع حصر صحبت می کنند، از رفع حصر راضی نباشند!

شریعتمداری گفت: البته در شرایط کنونی زیاد درباره رفع حصر صحبت نمی کنند زیرا این موضوع دیگر به آنها مربوط نمی شود. آنها به دنبال این هستند که ببینند مردم به خصوص در شرایط فعلی و انتخابات چه مانوری می خواهند انجام دهند. الان بیشتر مشکلات مردم مربوط به مسائل اقتصادی است و به دنبال آن هستند نه رفع حصر.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances