بیان میسیون رهنگی مجلس: رفع ر مسئله اصلی ور نیست

[ad_1]

مجلس میسیون رهنگی : امکانات در اختیار سران نه رار دارد

ارش ارس؛ حجت‌الاسلام مجید نصیرایی بیان کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات برخی اصلاح طلبان و استفاده از آنها از «حصر ظ» و «حصرقانونی» برای توصیف حصر سران فتنه اظهار داشت: سران فتنه چند ماه کشور را به آشوب‌اندند و علاوه بر کش. ایجاد سیبهای راوان رای ور اعث دند و دهای ریخته و دشمن رات دا ند.

سران نه ا رفتار المانه ود در مه این مبودها ریکاند

وی افزود: دقیقاً بعد از فتنه سال 88 آمریکایی ها و عواملشان به این نتیجه رسیدند که با تحریم ها به زندگی خود فلج بر معیشت فشار مردم وارد می شود تا عملاً مردم در مقابل نظام و انقلاب قرار گیرند تا در نهایت انقلاب و رای دهند. سقط نند رای مین رفتار سران نه املی د ا ارهای مضاعف از سال رای ور ایجاد ود.

این نماینده مجلس بیان کرد: اگر در همین موضوع امروز زندگی می‌کنید، مشکلات مردم از اقشار مختلف وجود دارد. سران نه ا رفتار المانه ود در مه این مبودها ریک اند.

انجمن کمیته فرهنگی مجلس افزود: از رسانه ها، برخی از نظرات متفاوت، گلایه دارم رسانه ها باید حقایق را بیان کنند، در کجای عالم با کودتاگران و کسانی که در نظم عمومی جامعه اخلال به این شکل برخورد می کنند؟

نصیرایی اظهار داشت: در سایر نقاط دنیا املان و با مجازاتای مازای ما در دنیا در آن م م

آن مجلس ادامه داد: امروز مه امکانات در اختیار سران

در ای دنیا اعاملان وب مچون سران نه مماشات نمیود

وی : نظر من در این وص وتاهی ده و اگر ردی وچه ازاری را نسبت به سران نه سالهاست خوردی ورت نمی گیرد؟

وی گفت: این امر باعث می شود تا به دیگران هم چراغ سبز نشان داده شود و هر کاری که دلشان می خواهد انجام دهد و با دشمنان مردم نشست و برخاست داشته باشد و اطلاعات به آنها داده شود و زمینه اذیت و آزار و فشار بر مردم را فراهم کنند. در نهایت، لبکار من اشند.

مجلس میسیون رهنگی افزود: از وه ائیه و رسانها لایه دارم را رسالتشان مل نمینند. رسانه ها در ورهای مدعی ادی و وق ر ا سانی

وی بیان کرد: در کشور ما عده‌ای هرکاری که خواستند انجام دهند، باعث فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها شدند و باعث شدند که مردم به زحمت افتادند و کسانی هم به آنها نگوید چرا این کار را انجام داد؟

نصیرایی: در پاسخ به سوالی در مورد اینکه جریان غربگرا تلاش می کند تا سران فتنه را به عنوان نماد «مقاومت گفت و گفتگی» قهرمان سازی کنند گفت: جریان غربگرا همیشه از چیزی که منافع آنها را تامین می کند حمایت می کند و هرچیزی می کند. متعهد نان نباشند.

وی افزود: این رفتاری است که این جریان طی سالهای پس از انقلاب همیشه سعی کرده است با نگرانی افکنی، موفقیتها را مطرح کنند این مسئله برای تبدیل شدن به رویه شده است چرا که از این طریق تامین می شود.

نصیرایی اظهار داشت: وقتی انون ساد در الم

عضو کمیسیون فرهنگی ادامه داد: امروز وظیفه بر عهده رسانه هاست که این مسائل را تبیین می کنند و می گویند سایر دنیا با کسانی که از این دست انجام دادند چه برخوردی داشتند، در مقابل نظام اسلامی ما چه برخوردی با فتنه گران کرد؟ امیدوارم رای مفسدین و منحرفین و سانی نوز ردید دارند درس رت اشد.

ر ربده دنبال ر در اولویتا و ایجاد واشی رای دولت است

وی در مورد رفع حصر برخی جریانات سیاسی از رئیس جمهور و اینکه چرا در دورانی که باید در قدرت چنین کاری نکردند، گفت: مسئله حصر، مسائل جانبی است تفکر غرب زده به دنبال تغییر در اولویت ها و ایجاد حواشی برای درگیر فکر کردن و ن دولت است.

نصیرایی گفت: به همین جهت به هیچ عنوان نباید به این موضوعات توجه کرد این مسئله هم نشات گرفته از خبثت جریانهای غربگرا و لیبرال است که تاوقتی در قدرت هستند عملا کم کاری می کنند و می توانند بسیاری را برجا می گذارند و الان که مردم تفکر لیبرال و دارند. غرب زده را از قدرت کنار زدند شروع می کنند برای مدیران انقلابی اولویت درست کردن کار تفکر غیر انقلابی ایجاد مانع در مسیر کشور است که این کار را با حاشیه سازی و ایجاد مطالب غیر واقعی انجام می دهد.

رفع ر مسئله اصلی ور نیست

وی افزود: رفع حصر مسئله اصلی کشور به برکت خون شهدا و رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در صحنه ها موفق مملکت ما همه تلاطم ها، فشارها و توطئه ها را خنثی می کند و در مسیر خود به پیش میرود و قله های عظمت و پیشرفت را می دهد. یکی فتح می کند دولت باید به موضوعات اصلی بپردازد اولویت اصلی معیشت اقشار ضعیف جامعه است که فشارهای اقتصادی کمتر باعث آزار این عزیزان می شود دولت هم به خوبی این مسیر را دنبال می کند.

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما