بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور |انتخاب رشته کنکور

 1. مثلثات: 4 سوال
 2. دروس عمومی: 22 واحد
 3. The best entrance exam advisor from the point of view of ranks below one thousand
 4. کتاب زیست پایه به پایه نشر الگو سه بعدی
 5. The best consultant for Iran’s experimental entrance exam

پس بهتر است برای کنکور خود ریسک نکنید و حتما از تجربیات مشاوران برتر کنکور بهره مند شوید تا بهترین نتیجه بهترین مشاور کنکور تبریز (سایت اینترنتی بسیار توصیه شده) را بگیرید. مشاوران تحصیلی غیرحضوری مجموعه بزرگ مشاور گروپ می توانند از اولین مرحله همراه با شما باشند و از نقطه صفر تمام راهنمایی های لازم را در تمامی زمینه ها به شما ارائه دهند. مقرون به صرفه بودن : اولین ویژگی مثبت مشاوره تلفنی کنکور در کمتر بودن هزینه آن نسبت به مشاوره حضوری است که صرفه جویی در هزینه هم در هزینه رفت و آمد و هم در هزینه مشاوره می شود. اما در صورتی که برنامه یک یا چند روز اول را دریافت کرده باشید و یا اگر بیشتر از هفت روز از زمان ارسال اولین پیامک شما به مشاور گذشته باشد در صورت نارضایتی شما از عملکرد ایشان و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور)، هزینه مربوط به تعداد روزهای باقی مانده از ماه اول که هنوز برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت نکرده اید به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد و فقط هزینه تعداد روزهایی که برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت کرده اید کسر می گردد. مشاور باید خودش جزو رتبه های برتر کنکور سال های قبل باشد و در بهترین و رشته ها و دانشگاه ها تحصیل کرده باشد.

 • مدرس المپیاد ریاضی خانه ریاضیات
 • مدرس دی وی دی های آموزشی موسسات آفبا و فکریتو
 • The best medical entrance exam counselor in Isfahan
 • دارای مدارک FCE و CPE از دانشگاه کمبریج
 • مدرس ادبیات در شبکه های صداوسیما
 • The best entrance exam counselor in Bandar Abbas
 • The best counselor in the humanities entrance exam

علاوه بر این، شما می توانید با کمک مشاوره تحصیلی غیرحضوری در زمان کنکور، انتخاب رشته، پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی و غیره راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین اگر قصد مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت ندارید و صرفا فقط نیازمند راهنمایی های کوتاهی در زمینه تحصیل و کنکور می باشید می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات انتهای همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما باشیم. کمک به شما برای ارزیابی آمادگی تحصیلی، مهارت های مطالعه، و خواسته های دوره های مربوطه. مشاوران با تجربه به شما در تمامی مراحل تحصیلی از کنکور کارشناسی گرفته تا مصاحبه دکتری، بهترین راه حل ها را ارائه می دهند. اما رفته رفته باید کاهش پیدا کند و خودتان بدون نیاز به کتاب کمک آموزشی این کار را انجام دهید .

 • آگاهی از قوانین خاص و پشت پرده در سازمان سنجش و…
 • The best medical entrance exam counselor in Kermanshah
 • مولف کتاب های کمک آموزشی انتشارات خیلی سبز
 • هزینه ها کمی بالاتر از نرمال
 • رشتههای دانشگاه فرهنگیان
 • در زمینه رزومه اساتید ضعف هایی به این موسسه وارد است
 • دبیر پروازی به استان های مختلف کشور
 • The best resources for the entrance exam of 100 consultants

در حالی که دانشگاه می تواند طاقت فرسا به نظر برسد، با مدیریت زمان خود، می توانید تعادل مورد نیاز برای موفقیت را پیدا کنید. چگونه انتخاب رشته کنکور تجربی را به خوبی انجام بدهیم؟ مهم این است که زمان خود را به خوبی مدیریت کنید تا بتوانید از تجربه دانشگاه خود نهایت استفاده را ببرید.

بهترین مشاور های کنکور

اگر به دنبال بهترین مشاور کنکور ریاضی مشهد هستید توصیه میکنیم با این متن همراه باشید و خدمات ارائه شده به داوطلبان کنکور ریاضی را مطالعه و بررسی نمایید. از انبوهی از تجربه و مشاوره اساتید، کارکنان و دانشجویان در طول مدتی که در موسسه کنکور پزشکی هستید استفاده کنید تا به شما در شفاف سازی و دستیابی به اهدافتان کمک کند.

 1. مشاوره تخصصی کنکور از سال 96
 2. دانشگاه اصفهان
 3. استاد عربی موسسه حرف آخر
 4. تالیف کتب انتشارات همگامان
 5. مطالعه وی نظم و کیفیت بیشتری پیدا می کند

ارزوی ما موفقت شما دوستان عزیز می باشد. این امر به شما کمک می کند تا همکاری بیشتر خود را با مشاوری ادامه دهید که طرز کار و راهنمایی های او بیشتر مورد پسند شما قرار می گیرد و با او احساس راحتی بیشتری می کند. قبولی شما تا حدود زیادی به نحوه مطالعه شما بستگی خواهد داشت بنابراین در قدم اول بهتر است که نحوه مطالعه را به صورت دقیق آموزش ببینید. ارتباط با بهترین مشاوران : با توجه به اینکه همه داوطلبان دسترسی حضوری به بهترین مشاوران را ندارند ، بنابراین مشاوره تلفنی گزینه مناسبی است تا از این طریق عدالت ایجاد شود و همه بتوانند از مشاوران برتر کشور بهره مند شوند. اولیای گرامی و دانش آموزان عزیزم در طول سنوات گذشته همواره در پی یافتن برترین اساتید کنکور برای معرفی به دانش آموزان خود بوده ایم ولی با توجه به آن که هیچ معیار و مشخصههای برای معرفی برترین های این حوزه وجود نداشته بنابراین همواره به نظرات شفاهی همکاران و دانش آموزان اکتفا می نموده ایم ا.کنون پس از سالها تجربه کار مشاورهای و پس از سالها تجربه در زمینه آموزش در حوزه کنکور و در حوزه دانشگاهی تصمیم به رتبه بندی دبیران برتر ایران در دروس مختلف گرفتهایم اینکار نوعی بدعت در این زمینه می باشد و تا کنون هیچ موسسهای جرات رنکینگ و طبقهبندی دبیران را به خود نداده است .زیرا به احتمال بسیار زیاد این کار همراه با کدورت تعداد زیادی از همکاران که در لیست های احتمالی قرار ندارند خواهد بود اما مجموعه مشاوران کنکور در اقدامی جدید و نو و شجاعانه با توجه به آثار منتشر شده از اساتید کنکوری (در زمینه کتاب و در زمینه فیلم های آموزشی) اقدام به رتبه بندی برترین دبیران کنکور ایران نموده است .

بهترین مشاور کنکور جیرفت

مشاوری که خودش مسیر کنکور را طی کرده است و با پیچ و خم این راه آشناست ، به خوبی می داند که عوامل موفقیت چیست و در برنامه ریزی برای کنکور چه اصولی باید رعایت شود تا نتیجه مثبت دهد. همونطور که گفتیم برای رسیدن به رشته ی رویاهات ( پزشکی ، دندونپزشکی و داروسازی ) باید یکی که قبلا به این رشته ها رسیده و لذت رتبه برتر شدن رو تجربه کرده ، راه و رسم رسیدن به بهترین رشته تو بهترین دانشگاه ها رو بهت یاد بده. بعضبا ازمون تو خونه رو خوب میدن اما بیرون بد. راست میگین باید حالشو بگیرم اینم بدون مردم شاید تو ظاهر با این جور ادما خوب باشن ولی خوب باطن همو میشناسن پس بدون همه فامیل همرت میدونن که اون چه شخصیتی داره سعی کن با اونا گرم بگیری و باهاشون رفت و امدت رو زیاد کنی تو همین رفت ؤامدها کاری بکن که ذات واقعیش رو بشه همون کاری که من دارم میکنم الان و موفق هم بودم البته منظورمو بد متوجه نشیا عزیزم من کارم چقولی یا بدگویی از اون پیش خانواده همسرم نیست نه ولی کاری کن که تفاوت اخلاقی شما تو مهمونی و بیرون رفتنا به چشم همه بیاد واسه کادو که سر عقد بهش دادن یه طوری مثال بزن بگو دختر اشناهون کوچیکه تولد خواهرشه واسه اینکه ناراحت نشه و چون کوچیپکه به اونم کادو دادن بعد بخند بگی اخی گناه داره به در بگو دیوار بشنوه سحر جون منم با حرف دوستان موافقم جلو این ادما هر چی سکوت کنی بدتره گاهی لازمه که با طرفت مقابله به مثل کنی جالبه وقتی داشتم پستاتو میخوندم حس کردم انگار خودم اینارو نوشتم اخه دقیقا کارای جاری منم همینجوریه مو به مو بدون کم و کاستی منم اوایل صبوری میکردم و هی میگفتم من شخصیتم بالاتر از این حرفاس که با یه بچه دهن به دهن بشم ولی دیدم نه داره از کنترل خارج میشه یه روز سر موضوعی بحثمون شد و منم هر چی تو دلم مونده بود رو بهش گفتم هم به خودش هم شوهرش بهش گفتم چون نه تو نه من خواهر نداریم اول فکر میکردم میشه خواهرانه برخورد کنیم باهم ولی از الان به بعد دیگه نه من نه تو مثل یه غریبه سلام علیک معمولی دارم باهات مونا جون به نظرت به روش بیارم که به دخترعموهای من گفت اینا که بلوز شلوار پوشیدن دیگه حاضر شدن نداشت.

بهترین مشاور کنکور بجنورد

این برتری ها باعث شده است که روز به روز تعدادی بیشتری از مردم این شیوه دریافت مشاوره را ترجیح دهند و به آسانی تمامی نیازهای خود را رفع کنند. مشاوره تحصیلی غیر حضوری این امکان را برای دانش آموزان و کنکوری ها فراهم کرده است که آنها بدون اینکه نیاز داشته باشد در محل حضور پیدا کنند، تمامی سوالات خود را می پرسند و راهنمایی های لازم را دریافت می کنند. خوشبخانه این موسسه به قدری در کار خود حرفه ای عمل کرده است که توانسته رضایت دانش آموزان و داطلبان کنکوری را کسب نماید و تا کنکون افرادی که از خدمات این موسسه بهره مند شده اند توانسته اند رتبه های خوبی را در کنکور سراسری کسب نمایند. 1- حتما درسی را که معلم می دهد را در همان روز مطالعه کنید و حتی خلاصه برداری داشته باشید. بعد از این آزمون ها و جلساتی که با مشاور برگزار می گردد، دانش آموز با ایرادات مطالعه خود آشنا خواهد شد و سپس به کمک تنظیم برنامه جدید توسط مشاور می تواند در پی جبران کاستی ها تلاش نماید. بررسی مهارت های مطالعه و تست زنی، محققان آموزشی بررسی کرده اند که برای پیشرفت تحصیلی چه چیزی لازم است و از آنچه می توانند به ما بگویند استفاده کنید.

 • آموزشگاه زبان در قزوین
 • List of the best entrance exam counselors
 • The best medical entrance exam counselor in Tehran
 • The best entrance exam advisor for Dr. Zarei
 • The best counselor for Tabriz entrance exam
 • تدریس در مدرسه علامه حلی
 • دارای شعبه در تهران و شهرهای بزرگ ایران
 • ویراستار کتاب های مختلف علمی و آموزشی

مشاور باید آینده نگر باشد و علاوه بر اینکه در برنامه ریزی کنکور و ارائه روش های مطالعاتی به شما کمک می کند و روزانه پیگیر درس خواندتان باشد ، نسبت به آینده تان نیز برنامه ریزی کرده باشد و به مرور شما را با رشته ها و دانشگاه های مختلف آشنا کند تا در زمان انتخاب رشته ، بهتر تصمیم بگیرید. هر روز گزارش خود را از طریق فضای مجازی به مشاور خود ارائه می دهد و بدین ترتیب راهی برای عدم اجرای برنامه باقی نمی ماند زیرا در صورت کم کاری با برخورد مشاور خود مواجه خواهد شد! زیرا هدفی که مشخص و معین باشد، به شفافیت مسیر شما کمک می­کند، و انگیزه شما را صدچندان می­کند. زیرا داوطلبان کنکور در این مجال کم، دیگر فرصت ریسک را ندارند. نظارت بر مهارت مدیریت زمان در مشاوره های تلفنی مهندس حسین پور در یزد بخش مهمی از مشاوره های تلفنی شاگردان ایشان در یزد را به خود اختصاص می دهد، مدیریت زمان هنریست که موجب می شود بوسیله آن حتی از اوقات فراغت خود نیز لدت ببرید. بخش مهمی از مدیریت زمان برنامه ریزی از پیش است. آزمون برای این نیست که پیش بینی که قبول میشین یا نه.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما