بارسلونا؛ سفری طولانی در بیابان در پیش است!


به گزارش “ورزش سه”، مونیخ تأییدی دوباره بر این واقعیت بود که بارسلونا برای مدت طولانی سعی در پنهان کردن آن داشت. بله، بارسا دیگر تیم برتر اروپایی نیست و یک تیم نخبه در اروپا یا اسپانیا محسوب نمی شود. بارسا تیمی است که فقط می تواند با تیم های سطح متوسط ​​و متوسط ​​رقابت کند. بارسا که از لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته شده و از قهرمانی در لالیگا کنار گذاشته شده، تنها به کوپا دل ری و لیگ اروپا چشم دوخته است و مطمئناً مدعی شماره یک در هر دو جام نیست.

بایرن برای سومین بار متوالی سرنوشت را رقم زد. بعد از باخت 8-2 در لیسبون، باخت 3-0 در نوکمپ و باخت 3-0 در آلیانس آره نا، و در واقع باخت وحشتناک 14-2 در این سه بازی، ثابت شد که تیم بارسا این تیم نبود. تنها یک پاس فاصله اقتصادی، مدیریتی و ورزشی بسیار زیادی با بایرن و دیگر مدعیان بزرگ اروپا دارد. در هفته های اخیر به ما گفته شد که مشکل بارسا فقط یک تمام کننده بزرگ در خط حمله نیست، بلکه مشکل به وضوح فراتر از او است.

مشکلات بارسا عمیق است و باید به سوء مدیریت بازی در سال های اخیر ردیابی شود. ویرانی عظیم مالی باشگاه و همچنین جدایی او بدون اینکه حتی به جانشینی لیونل مسی فکر کند، برنامه های کوتاه مدت یا میان مدت هر مدیری را به یک فانتزی تبدیل کرده است. خبر خوب این است که این فاجعه بزرگ ربطی به سرمربی جدید ژاوی ندارد که در نیم فصل و در این شرایط وخیم مسئولیت را بر عهده گرفته است. به همین دلیل اتفاقات شب گذشته در مونیخ آینده ژاوی را تهدید نخواهد کرد و ژاوی با وجود فاصله زیاد بین بارسا و بایرن از هر نظر اعتبار و قدرت خود را حفظ کرده است.

تنها اشتباه ژاوی این بود که امیدهای بیهوده تیمش را بالا برد و امیدهای واهی ایجاد کرد. تا تیمش در زمان کمتری به نتیجه برسد. موضوعی دور از ذهن که توسط خوان لاپورتا، رئیس باشگاه نیز تقویت شد. در واقع مدیر باشگاه به جای احتیاط و پرهیز از تزریق خوش بینی کاذب، اشتباه ژاوی را تکرار کرد و در هر گفتگو و مصاحبه ای به هواداران وعده های ساختگی داد.

در اینجا نگاهی به صحبت های ژاوی و لاپورتا در هفته گذشته بیندازید: ما بارسلونا هستیم، ما غرور خود را در زمین حفظ خواهیم کرد و اظهاراتی مانند این فقط انتظارات غیر واقعی را در بین هواداران افزایش می دهد، در حالی که این یک واقعیت است. کاملا غیر ضروری بود. ،

باخت به بایرن می تواند دوباره مفید باشد زیرا موضوع باشگاه از این پس تغییر می کند و زمانی که مدیران با واقعیت روبرو شوند. از فریب دادن هواداران و دادن وعده های دروغین در مورد بردن جام ها و تاریخ سازی دست بردارید و بپذیرید و توضیح دهید که راه طولانی متروکی در راه است.

خبر خوب این است که شکست‌های جدید زمانی اتفاق می‌افتد که باشگاه مربی با برنامه بلندمدت و ایده‌های روشن استخدام کند. خبر خوب این است که پروژه جاوی از شب گذشته آغاز شده است، هرچند باید دید که آیا او اجازه کار خواهد داشت یا خیر.

امیدواریم که مدیران در مواقعی از شکست درس بگیرند و با هواداران ما مانند یک بزرگسال با دید بلندمدت رفتار کنند.

ارنست فولک: ویرایشگر ورزشی

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel