اولین گوشی Redmi با صفحه نمایش 2K


ارو- ظاهرا شیائومی به زودی صفحه نمایش 1440p 2K را در سری گوشی های هوشمند معرفی خواهد کرد ردمی او این ادعا را برای یک افشاگر مشهور و معتبر در دنیای فناوری خواهد آورد ایستگاه چت دیجیتال مطرح کرده است.

به گزارش فرارو، افشاگر معروف، Digital Chat Station مقاله کوتاهی را در حساب شبکه اجتماعی خود منتشر کرد که نشان می دهد اولین گوشی 2K Redmi در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. قبلا تصور می شد که این گوشی باید Redmi K50 می تواند از چنین نمایشگری استفاده کند، اما همان افشاگر قبلا گفته بود که این گوشی های هوشمند به چنین نمایشگری مجهز نخواهند شد. بنابراین گوشی آینده این برند که قرار است با صفحه نمایش 2K عرضه شود ناشناخته باقی مانده است.

از طرفی می دانیم که استفاده از چنین صفحه نمایش قدرتمندی ممکن است هزینه تولید را افزایش دهد و این به معنای افزایش قیمت این گوشی جدید خواهد بود. این می تواند کمی جالب باشد زیرا Redmi در ارائه گوشی های مقرون به صرفه فعال بوده است. گوشی پرچمدار سری چهارشنبه 11 شیائومی (Mi 11 و بالاتر) اکنون با صفحه نمایش 2K عرضه می شود. در واقع این ویژگی با گوشی های پرچمدار مرتبط است، بنابراین اگر ردمی بخواهد از چنین صفحه نمایش قدرتمندی استفاده کند، قیمت این دستگاه نیز باید بالاتر باشد.

پرچمدار فعلی این برند می باشد Redmi K40 Pro مانند Mi 11X Pro همچنین در هند فروخته می شود، با وجود داشتن مشخصات بالا در هر بخش، مجهز به صفحه نمایش 1080p است. بنابراین این در واقع اولین بار است که یک گوشی Redmi صفحه نمایش 2K دارد. از سوی دیگر استفاده از نمایشگر 2K در گوشی های ردمی نیز نشان از استقلال روزافزون این برند از شیائومی دارد. از آنجایی که گوشی‌های ردمی به طور فزاینده‌ای از مشخصات گوشی‌های پرچمدار استفاده می‌کنند، احتمالاً محصولات رده بالای شیائومی را نیز به فروش خواهند رساند. ردمی قبلاً اعلام کرده است که به زودی سبک های مختلفی از تم های MIUI را در گوشی های خود اعمال می کند تا آنها را از مدل های سری شیائومی متمایز کند.

اولین گوشی با صفحه نمایش 2K Redmi

با این خبر، می توان مطمئن بود که گوشی Redmi K50 آخرین دستاورد این شرکت در بخش گوشی های رده بالا نخواهد بود و سری Redmi K50 تصور گوشی های رده بالای سازنده چینی را خلاصه نخواهد کرد. ، به نظر می رسد این شرکت که به ساخت گوشی های ارزان قیمت و مقرون به صرفه شهرت داشت، تعریف واقعاً دقیقی از یک گوشی پریمیوم دارد و احتمالاً زمان زیادی طول نخواهد کشید تا با این تعریف جدید آشنا شویم. با این حال، به نظر می رسد که ممکن است در روزهای آینده اخبار بیشتری از این گوشی قرمز مرموز و رده بالا منتشر شود.

منبع: gizmochina

ترجمه: مصطفی زرفی فرارو

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel